Carsten Tuborg Vilstrup, 74 år, bor i ett småhus på adressen Markaskälsvägen 25, 226 47 i Lund. Carsten har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Carsten bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Carsten infaller den 19:e oktober (75 år).

Personinformation

Personnummer:
19511019-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Carsten Tuborg Vilstrup
Markaskälsvägen 25
226 47 Lund
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Markaskälsvägen

På Carstens gata tjänar man i snitt 363 808 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 317 kr. I Lund tjänar man i snitt 23 526 kr per månad.

På Carstens gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lund. I Lund har 2,9 % av alla personer en anmärkning.

I Lund finns det 15 997 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 129 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lund är 306 004 209 kr.

Information om Carsten Vilstrup

Födelsedag och namnsdag

Carsten fyller 75 år fredag 19:e oktober.

Ratsit

Vill du veta vad Carsten tjänar?

Kolla Carstens lön anonymt

Det visste du inte om Carsten

Det finns 10 personer i Lund som heter Carsten (1115:e vanligaste) och 733 personer i Sverige (1330:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Carsten i Lund är 48 år och i Sverige 52 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Carsten Tuborg Vilstrup
Förnamn
Carsten Tuborg
Tilltalsnamn
Carsten
Efternamn
Vilstrup
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Markaskälsvägen 25
Postnummer
226 47
Postort
Lund
Kommun
Lunds kommun (1281)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Carsten Vilstrup saknar särskild postadress.

Carsten Vilstrups bostad på Markaskälsvägen 25Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 182+22 m²

Carsten Tuborg Vilstrup på Markaskälsvägen 25 bor i Ett småhus182 m² + 22 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Lund byggdes år 1967 och ligger i Lunds kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Markaskälsvägen 25
Postort
Lund
Län
Skåne län
Kommun
Lunds kommun
Fakta
Boyta
182 m²
Biarea
22 m²
Tomtarea
689 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1967
Senaste om-/tillbyggnad
2001
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Markaskälsvägen 25 i Lund

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Luana Partners AB
Aktiebolag
Odd bits AB
Aktiebolag
MEDIKOST KONSULT HANDELSBOLAG
Handelsbolag
MediFlow AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Carsten Vilstrup

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Carsten Vilstrup, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Carsten Vilstrup?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Carstens jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Carsten Vilstrup har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Odd bits AB.

Bolag
Odd bits AB
Verkställande direktör, Styrelseledamot
Luana Partners AB
Styrelseledamot
MediFlow AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Carsten Vilstrup är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 188 000 kr i 1 av de bolag som Carsten Vilstrup äger eller kontrollerar.

Carsten Vilstrups utdelning var 188 000 kr före skatt.

För de två senaste åren 2024–2025 har Carsten Vilstrups sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 376 000 kr.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Carsten Vilstrup har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 58 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Carsten Vilstrup

Var bor Carsten?

Carsten Vilstrup är folkbokförd på Markaskälsvägen 25 i Lund.

Hur gammal är Carsten?

Carsten Vilstrup är 74 år och är född den 19 oktober 1951. Han fyller 75 år den 19 oktober 2026.

Har Carsten några bolagsengagemang?

Carsten Vilstrup har 4 bolagsengagemang, bland annat i Odd bits AB. Se alla bolagsengagemang.

Äger Carsten några fordon?

Carsten Vilstrup har inga registrerade fordon.

Är Carsten gift?

Carsten Vilstrup är ogift.

Vilket telefonnummer har Carsten?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Carsten Vilstrup. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Carsten folkbokförd?

Carsten Vilstrup är folkbokförd i Lunds kommun.

Vilket län tillhör Carsten?

Carsten Vilstrup är folkbokförd i Skåne län.