Dorice Bechava Choueiry Micali, 48 år, bor i ett småhus på adressen Garvarns väg 2, 771 36 i Ludvika. Dorice Bechava har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Dorice Bechava bor tillsammans med Angelo Micali 63 år och Gioia Micali 22 år.

Nästa födelsedag för Dorice Bechava infaller den 20:e april (49 år).

Personinformation

Personnummer:
19780420-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Dorice Bechava tjänar?

Kolla Dorice Bechavas lön anonymt

Adress

Dorice Bechava Choueiry Micali
Garvarns väg 2
771 36 Ludvika
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Ludvika

I Ludvika tjänar man i snitt 288 016 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 001 kr. I Ludvika kommun tjänar man i snitt 23 600 kr per månad.

I Ludvika har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ludvika kommun. I Ludvika har 5,3 % av alla personer en anmärkning.

I Ludvika finns det 6 970 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 14 306 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ludvika kommun är 182 809 151 kr.

Information om Dorice Bechava Choueiry Micali

Födelsedag och namnsdag

Dorice Bechava fyller 49 år torsdag 20:e april.

Ratsit

Vill du veta vad Dorice Bechava tjänar?

Kolla Dorice Bechavas lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Dorice Bechava Choueiry Micali
Förnamn
Dorice Bechava
Tilltalsnamn
Dorice Bechava
Efternamn
Choueiry Micali
Mellannamn
Choueiry

Folkbokföring

Gatuadress
Garvarns väg 2
Postnummer
771 36
Postort
Ludvika
Kommun
Ludvika kommun (2085)
Län
Dalarnas län (20)

Särskild postadress

Dorice Bechava Choueiry Micali saknar särskild postadress.

Dorice Bechava Choueiry Micalis bostad på Garvarns väg 2Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 89+54 m²

Dorice Bechava Choueiry Micali på Garvarns väg 2 bor i Ett småhus89 m² + 54 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Ludvika byggdes år 1940 och ligger i Ludvika kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Garvarns väg 2
Postort
Ludvika
Län
Dalarnas län
Kommun
Ludvika kommun
Fakta
Boyta
89 m²
Biarea
54 m²
Tomtarea
1 015 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1940
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Garvarns väg 2 i Ludvika

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Dorice Bechava Choueiry Micali

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Dorice Bechava Choueiry Micali, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Dorice Bechava Choueiry Micali?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Dorice Bechavas jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Dorice Bechava Choueiry Micali har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Mediterraneo i Ludvika AB.

Bolag
Mediterraneo i Ludvika AB
Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Dorice Bechava Choueiry Micali är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 150 000 kr i 1 av de bolag som Dorice Bechava Choueiry Micali äger eller kontrollerar.

Dorice Bechava Choueiry Micalis utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 39 000 kr och som mest 75 000 kr beroende på exakt ägande.

För de två senaste åren 2024–2025 har Dorice Bechava Choueiry Micalis sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 78 000 kr och 150 000 kr.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Dorice Bechava Choueiry Micali har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner