Kerstin har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Ester Kerstin Andersson, 82 år, bor på adressen Utsiktsvägen 6 A bv, 459 30 i Ljungskile. Kerstin har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Kerstin bor tillsammans med Egon Eriksson 92 år.
Nästa födelsedag för Kerstin infaller den 2:a maj (83 år).
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19430502-XXXXTelefonlista
Kerstin Andersson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Kerstin Andersson är ogiftEkonomikollen för Utsiktsvägen
På Kerstins gata tjänar man i snitt 345 629 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 802 kr. I Ljungskile tjänar man i snitt 28 942 kr per månad.
På Kerstins gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ljungskile. I Ljungskile har 3,4 % av alla personer en anmärkning.
I Ljungskile finns det 1 188 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 901 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ljungskile är 21 265 795 kr.
Information om Kerstin Andersson
Födelsedag och namnsdag
Kerstin
fyller 83 år
söndag 2:a maj.
Kerstin
har namnsdag
31:a mars,
24:e juli.
Det visste du inte om Kerstin
Det finns 75 personer i Ljungskile som heter Kerstin (33:e vanligaste) och 83 062 personer i Sverige (39:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Kerstin i Ljungskile är 65 år och i Sverige 64 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mårten Andersson
Komiker 51 år
-
Jan Emanuel
Politiker 51 år
-
Kirsten Belin
Stavhoppare 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Ester Kerstin Andersson |
| Förnamn | Ester Kerstin |
| Tilltalsnamn | Kerstin |
| Efternamn | Andersson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Utsiktsvägen 6 A bv |
| Postnummer | 459 30 |
| Postort | Ljungskile |
| Kommun | Uddevalla kommun (1485) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Kerstin Andersson saknar särskild postadress |
Kerstin Anderssons bostad på Utsiktsvägen 6 A bv
Vi saknar information om Kerstins bostad på Utsiktsvägen 6 A bv i Ljungskile, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Utsiktsvägen 6 A bv?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Utsiktsvägen 6 A bv i Ljungskile
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Kerstin Andersson
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Kerstin.
Kerstin har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Kerstins jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Kerstin Andersson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Utsiktsvägen i Ljungskile.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Kerstin Andersson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Kerstin Andersson har 6 personkopplingar, varav 5 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2025
2024
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!