Xing Xing, 38 år, bor i en bostadsrätt på adressen Drabantgatan 16 lgh 1301, 582 14 i Linköping. Xing har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Xing bor tillsammans med Nerijus Armakavicius 37 år.

Nästa födelsedag för Xing infaller den 16:e augusti (39 år).

Personinformation

Personnummer:
19870816-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Xing tjänar?

Kolla Xings lön anonymt

Adress

Xing Xing
Drabantgatan 16 lgh 1301
582 14 Linköping
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Drabantgatan

På Xings gata tjänar man i snitt 251 279 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 940 kr. I Linköping tjänar man i snitt 24 401 kr per månad.

På Xings gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Linköping. I Linköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.

I Linköping finns det 31 445 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 829 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Linköping är 623 528 663 kr.

Information om Xing Xing

Födelsedag och namnsdag

Xing fyller 39 år söndag 16:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Xing tjänar?

Kolla Xings lön anonymt

Det visste du inte om Xing

Det finns 40 personer i Sverige som heter Xing (9581:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Xing i Sverige är 36 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Xing Xing
Förnamn
Xing
Tilltalsnamn
Xing
Efternamn
Xing
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Drabantgatan 16 lgh 1301
Postnummer
582 14
Postort
Linköping
Kommun
Linköpings kommun (0580)
Län
Östergötlands län (05)

Särskild postadress

Xing Xing saknar särskild postadress.

Xing Xings bostad på Drabantgatan 16Denna bostad är ej verifierad

En bostadsrätt på 83 m²

Xing Xing på Drabantgatan 16 lgh 1301 bor i En bostadsrätt83 m². Bostaden i Linköping ligger i Linköpings kommun.

Bostadsrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1301
Gatuadress
Drabantgatan 16
Postort
Linköping
Län
Östergötlands län
Kommun
Linköpings kommun
Fakta
Boyta
83 m²
Biarea
Tomtarea
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Avgift
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Förråd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Drabantgatan 16 lgh 1301 i Linköping

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Xing Xing

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Xing Xing, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Xing Xing?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Xings jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Xing Xing har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är SweNeXi AB.

Bolag
SweNeXi AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Xing Xing är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Xing Xing har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 37 år.

2022
Armakavicius, Nerijus
37 år, Linköping
Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner