Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Åke Einar Ekstrand, 81 år, bor i en hyresrätt på adressen Platensgatan 19 lgh 1002, 582 20 i Linköping. Jan har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-515 63 93.
Jan bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Jan infaller den 5:e april (82 år).
Ekonomikollen för Platensgatan
På Jans gata tjänar man i snitt 343 198 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 600 kr. I Linköping tjänar man i snitt 24 401 kr per månad.
På Jans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Linköping. I Linköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Linköping finns det 31 445 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 829 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Linköping är 623 528 663 kr.
Information om Jan Ekstrand
Födelsedag och namnsdag
Jan
fyller 82 år
onsdag 5:e april.
Jan
har namnsdag
11:e januari,
8:e maj,
26:e september.
Det visste du inte om Jan
Det finns 1 672 personer i Linköping som heter Jan (20:e vanligaste) och 145 697 personer i Sverige (16:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jan i Linköping är 53 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Sven-Erik Alhem
Chefsåklagare 83 år
-
Anna Catarina Lidén
Skådespelerska 78 år
-
Rolf Wikström
Artist 76 år
-
Lars Erik Anrell
Journalist 72 år
-
Mats Lagerwall
Artist 68 år
-
Lulu Arfwedson
Programledare 64 år
-
Pontus Kåmark
Fotbollsspelare 56 år
-
Josefin Crafoord
Programledare 52 år
-
Frida Appelgren
Skådespelerska 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Åke Einar Ekstrand |
| Förnamn | Jan Åke Einar |
| Tilltalsnamn | Jan |
| Efternamn | Ekstrand |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Platensgatan 19 lgh 1002 |
| Postnummer | 582 20 |
| Postort | Linköping |
| Kommun | Linköpings kommun (0580) |
| Län | Östergötlands län (05) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Ekstrand saknar särskild postadress |
Jan Ekstrands bostad på Platensgatan 19
Jan Åke Einar Ekstrand på Platensgatan 19 lgh 1002 bor i En hyresrätt på 160 m². Bostaden i Linköping ligger i Linköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Platensgatan 19 lgh 1002 i Linköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Ekstrand
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Jan Ekstrand
Jans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Ekstrand har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Fastighetsaktiebolaget Vasastaden i Linköping.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Ekstrand är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Ekstrand har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 68 år.
2025
2024
2022
2014
2012
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!