Johan Kenneth Emanuel Möller, 50 år, bor i ett småhus på adressen Knutstorpsgatan 42, 216 22 i Limhamn. Emanuel har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-107 21 58.
Emanuel bor tillsammans med Erika Möller 49 år och Filip Möller 21 år.
Nästa födelsedag för Emanuel infaller den 21:a november (51 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Knutstorpsgatan
På Emanuels gata tjänar man i snitt 429 331 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 35 778 kr. I Limhamn tjänar man i snitt 29 503 kr per månad.
På Emanuels gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Limhamn. I Limhamn har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Limhamn finns det 6 167 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 72 303 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Limhamn är 445 893 848 kr.
Information om Emanuel Möller
Födelsedag och namnsdag
Emanuel fyller 51 år fredag 21:a november. Emanuel har namnsdag 26:e mars, 27:e december.
Vill du veta vad Emanuel tjänar?
Kolla Emanuels lön anonymtDet visste du inte om Emanuel
Det finns 14 personer i Limhamn som heter Emanuel (381:e vanligaste) och 20 821 personer i Sverige (171:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Emanuel i Limhamn är 38 år och i Sverige 43 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lars Leijonborg
Politiker 76 år
-
Eric Ericson
Skådespelare 51 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Johan Kenneth Emanuel Möller
- Förnamn
- Johan Kenneth Emanuel
- Tilltalsnamn
- Emanuel
- Efternamn
- Möller
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Knutstorpsgatan 42
- Postnummer
- 216 22
- Postort
- Limhamn
- Kommun
- Malmö kommun (1280)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Emanuel Möller saknar särskild postadress.
Emanuel Möllers bostad på Knutstorpsgatan 42
Johan Kenneth Emanuel Möller på Knutstorpsgatan 42 bor i Ett småhus på 120 m² + 76 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Limhamn byggdes år 1942 och ligger i Malmö kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Knutstorpsgatan 42
- Postort
- Limhamn
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Malmö kommun
- Boyta
- 120 m²
- Biarea
- 76 m²
- Tomtarea
- 814 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1942
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1975
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Knutstorpsgatan 42 i Limhamn
Personer som bor på adressen
-
Johan Kenneth Emanuel Möller
Ålder: 50
-
Gunilla Erika Möller
Ålder: 49
-
John Filip Emanuel Möller
Ålder: 21
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Emanuel Möller
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Emanuel Möller
Emanuels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Emanuel Möller har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Europaporten Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Emanuel Möller är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Emanuel Möller har 22 personkopplingar, varav 17 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 45 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Emanuel Möller
Var bor Emanuel?
Emanuel Möller är folkbokförd på Knutstorpsgatan 42 i Limhamn.
Hur gammal är Emanuel?
Emanuel Möller är 50 år och är född den 21 november 1975. Han fyller 51 år den 21 november 2026.
Har Emanuel några bolagsengagemang?
Emanuel Möller har 5 bolagsengagemang, bland annat i Europaporten Aktiebolag. Se alla bolagsengagemang.
Äger Emanuel några fordon?
Emanuel Möller har inga registrerade fordon.
Är Emanuel gift?
Emanuel Möller är gift.
Vilket telefonnummer har Emanuel?
Emanuel Möller har telefonnumret 073-107 21 58. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Emanuel folkbokförd?
Emanuel Möller är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Emanuel?
Emanuel Möller är folkbokförd i Skåne län.