Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Stig Johnny Ingemar Larsson, 71 år, bor i en bostadsrätt på adressen Magdalenagatan 128, 531 43 i Lidköping. Johnny har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-526 99 68 samt 070-517 03 11.
Johnny bor tillsammans med Gunilla Larsson 73 år.
Nästa födelsedag för Johnny infaller den 3:e april (72 år).
Ekonomikollen för Magdalenagatan
På Johnnys gata tjänar man i snitt 291 706 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 309 kr. I Lidköping tjänar man i snitt 25 248 kr per månad.
På Johnnys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lidköping. I Lidköping har 3,7 % av alla personer en anmärkning.
I Lidköping finns det 7 504 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 823 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lidköping är 148 753 604 kr.
Information om Johnny Larsson
Födelsedag och namnsdag
Johnny
fyller 72 år
lördag 3:e april.
Johnny
har namnsdag
3:e juni,
17:e december.
Det visste du inte om Johnny
Det finns 43 personer i Lidköping som heter Johnny (272:e vanligaste) och 11 029 personer i Sverige (280:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Johnny i Lidköping är 53 år och i Sverige 48 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Carl Fredrik von Gertten
Journalist 69 år
-
Lena Sommestad
Politiker 68 år
-
Peter Norman
Politiker 67 år
-
Akko Karlsson
Politiker 56 år
-
Andreas Carlsson
Låtskrivare 52 år
-
Vanna Felicia Synnerholm
Skådespelerska 52 år
-
Niklas Roger Borg
Artist 52 år
-
Nicklas Stenemo
Artist 51 år
-
Robert Andersson
Dokusåpadeltagare 51 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Stig Johnny Ingemar Larsson |
| Förnamn | Stig Johnny Ingemar |
| Tilltalsnamn | Johnny |
| Efternamn | Larsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Magdalenagatan 128 |
| Postnummer | 531 43 |
| Postort | Lidköping |
| Kommun | Lidköpings kommun (1494) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Johnny Larsson saknar särskild postadress |
Johnny Larssons bostad på Magdalenagatan 128
Stig Johnny Ingemar Larsson på Magdalenagatan 128 bor i En bostadsrätt på 112 m². Bostaden i Lidköping ligger i Lidköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Magdalenagatan 128 i Lidköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Johnny Larsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Johnny Larsson
Johnnys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Johnny Larsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Johnnys Kopiering AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Johnny Larsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 100 000 kr i 1 av de bolag som Johnny Larsson äger eller kontrollerar.
Johnny Larssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 26 000 kr och som mest 50 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Johnny Larssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 52 000 kr och 100 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Johnny Larsson har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 50 år.
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!