Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Niclas Folke Jens-Patrik Johansson, 57 år, bor i ett småhus på adressen Erstorpsvägen 13, 531 56 i Lidköping. Niclas har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Niclas bor tillsammans med Anna Johansson 51 år.
Nästa födelsedag för Niclas infaller den 17:e juli (58 år).
Personnummer
19680717-XXXXTelefonlista
Niclas Johansson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Niclas Johansson är ogiftEkonomikollen för Erstorpsvägen
På Niclas gata tjänar man i snitt 389 392 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 32 449 kr. I Lidköping tjänar man i snitt 25 248 kr per månad.
På Niclas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lidköping. I Lidköping har 3,7 % av alla personer en anmärkning.
I Lidköping finns det 7 504 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 823 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lidköping är 148 753 604 kr.
Information om Niclas Johansson
Födelsedag och namnsdag
Niclas
fyller 58 år
onsdag 17:e juli.
Niclas
har namnsdag
29:e mars,
16:e april,
14:e juli.
Det visste du inte om Niclas
Det finns 47 personer i Lidköping som heter Niclas (253:e vanligaste) och 12 374 personer i Sverige (251:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Niclas i Lidköping är 35 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Solveig Ternström
Politiker 88 år
-
Lena Maria Ackebo
Serietecknare 75 år
-
Thomas Jan-Olof Ahlström
Fotbollsspelare 73 år
-
Pekka Heino
Programledare 64 år
-
Christine Ödlund
Konstnär 62 år
-
Sten Tolgfors
Politiker 59 år
-
Regina Lund
Artist 58 år
-
Ann Söderlund
Journalist 53 år
-
Anders Svensson
Fotbollsspelare 49 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Niclas Folke Jens-Patrik Johansson |
| Förnamn | Niclas Folke Jens-Patrik |
| Tilltalsnamn | Niclas |
| Efternamn | Johansson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Erstorpsvägen 13 |
| Postnummer | 531 56 |
| Postort | Lidköping |
| Kommun | Lidköpings kommun (1494) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Niclas Johansson saknar särskild postadress |
Niclas Johanssons bostad på Erstorpsvägen 13
Niclas Folke Jens-Patrik Johansson på Erstorpsvägen 13 bor i Ett småhus på 105 m² + 152 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Lidköping byggdes år 1972 och ligger i Lidköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Erstorpsvägen 13 i Lidköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Niclas Johansson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Niclas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Niclas Johansson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är NS Måleri i Lidköping AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Niclas Johansson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 80 000 kr i 1 av de bolag som Niclas Johansson äger eller kontrollerar.
Niclas Johanssons utdelning var 80 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Niclas Johanssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 180 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Niclas Johansson har 4 personkopplingar, varav 2 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2025
2022
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!