Trött på att inte nå fram?

Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.

Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!

Kontakta mig
Person som sitter framför datorskärm vid skrivbord

Fredrik Andreas Elmers, 51 år, bor på adressen Kållandsö Odensvik Säteri 1, 531 99 i Lidköping. Fredrik har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-539 30 25 samt 076-191 02 42.

Fredrik bor tillsammans med Josefin Elmers 49 år och William Elmers 20 år.

Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 14:e mars (52 år).

Vill du veta vad Fredrik tjänar?
Kolla Fredriks lön anonymt
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Personnummer

19740314-XXXX

Telefonlista

Fredrik har 3 st telefonnummer.
Visa alla telefonnummer
(inklusive operatör)

Lön och anmärkning

Se vad Fredrik Elmers tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Kållandsö Odensvik Säteri 1

531 99 Lidköping

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Fredrik Elmers är gift

Ekonomikollen för Lidköping

I Lidköping tjänar man i snitt 302 978 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 248 kr. I Lidköpings kommun tjänar man i snitt 25 127 kr per månad.

I Lidköping har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lidköpings kommun. I Lidköping har 3,7 % av alla personer en anmärkning.

I Lidköping finns det 7 504 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 823 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lidköpings kommun är 178 138 436 kr.

Skaffa konsumentkoll - få larm vid viktiga förändringar
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Med Konsumentkollen får du fullständig insyn och omedelbara larm vid förändringar i kreditstatus, adressändring, anmärkningar, företagskopplingar m.m.
Vipo logo
Läs mer

Information om Fredrik Elmers

Födelsedag och namnsdag

Fredrik fyller 52 år torsdag 14:e mars.
Fredrik har namnsdag 18:e juli30:e november.

Det visste du inte om Fredrik

Det finns 320 personer i Lidköping som heter Fredrik (43:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Fredrik i Lidköping är 38 år och i Sverige 37 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Fredrik Andreas Elmers
Förnamn Fredrik Andreas
Tilltalsnamn Fredrik
Efternamn Elmers
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Kållandsö Odensvik Säteri 1
Postnummer 531 99
Postort Lidköping
Kommun Lidköpings kommun (1494)
Län Västra Götalands län (14)
Särskild postadress
Fredrik Elmers saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Fredrik Elmers bostad på Kållandsö Odensvik Säteri 1

Vi saknar information om Fredriks bostad på Kållandsö Odensvik Säteri 1 i Lidköping, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Kållandsö Odensvik Säteri 1?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Exempelbild på verifierad bostad

Registrerat på Kållandsö Odensvik Säteri 1 i Lidköping

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Fredrik Elmers

Är du Fredrik Elmers? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Fredrik Elmers

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Fredriks jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Fredrik Elmers har 6 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är DLoG Norden AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Fredrik Elmers är verklig huvudman eller företrädare för 3 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

Personkopplingar

Fredrik Elmers har 9 personkopplingar, varav 7 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.

2025

2024

2023

2021

2019

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner