Bror Hugo Rolf Ramel, 23 år, bor i ett småhus på adressen Saltsjövägen 12, 181 62 i Lidingö. Hugo har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Hugo bor tillsammans med Johan Ramel 56 år.
Nästa födelsedag för Hugo infaller den 23:e februari (24 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
20030223-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Hugo tjänar?
Kolla Hugos lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Saltsjövägen
På Hugos gata tjänar man i snitt 693 721 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 57 810 kr. I Lidingö tjänar man i snitt 40 629 kr per månad.
På Hugos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lidingö. I Lidingö har 3,3 % av alla personer en anmärkning.
I Lidingö finns det 6 569 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 64 014 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lidingö är 420 504 823 kr.
Information om Hugo Ramel
Födelsedag och namnsdag
Hugo fyller 24 år söndag 23:e februari. Hugo har namnsdag 27:e augusti, 5:e oktober, 3:e november.
Vill du veta vad Hugo tjänar?
Kolla Hugos lön anonymtDet visste du inte om Hugo
Det finns 93 personer i Lidingö som heter Hugo (154:e vanligaste) och 10 384 personer i Sverige (293:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Hugo i Lidingö är 42 år och i Sverige 52 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ulrik Samuelsson
Konstnär 91 år
-
Ulla Skoog
Regissör 75 år
-
John Norum
Artist 62 år
-
Tomas Rudin
Politiker 61 år
-
Henrik Schyffert
Skådespelare 58 år
-
Jonas Leksell
Programledare 57 år
-
Per Gunne
Journalist 56 år
-
Morgan Milacki
Artist 54 år
-
Linda Ulvaeus
Skådespelerska 53 år
-
Ola Svensson
Artist 40 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Bror Hugo Rolf Ramel
- Förnamn
- Bror Hugo Rolf
- Tilltalsnamn
- Hugo
- Efternamn
- Ramel
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Saltsjövägen 12
- Postnummer
- 181 62
- Postort
- Lidingö
- Kommun
- Lidingö kommun (0186)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Hugo Ramel saknar särskild postadress.
Hugo Ramels bostad på Saltsjövägen 12
Bror Hugo Rolf Ramel på Saltsjövägen 12 bor i Ett småhus på 125 m² + 60 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Lidingö byggdes år 1958 och ligger i Lidingö kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Saltsjövägen 12
- Postort
- Lidingö
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Lidingö kommun
- Boyta
- 125 m²
- Biarea
- 60 m²
- Tomtarea
- 910 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1958
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Saltsjövägen 12 i Lidingö
Personer som bor på adressen
-
Bror Johan Ninian Ramel
Ålder: 56
-
Bror Hugo Rolf Ramel
Ålder: 23
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Hugo Ramel
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Hugo Ramel, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Hugos jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Hugo Ramel saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Hugo Ramel är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Hugo Ramel saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!