Conor Patrick Walsh, 22 år, bor i ett småhus på adressen Åkersbodarnas Byväg 3, 793 92 i Leksand. Conor har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Conor bor tillsammans med Anna Walsh 57 år, Simon Walsh 54 år, Lucas Walsh 22 år och Ella Walsh 20 år.
Nästa födelsedag för Conor infaller den 1:a juni (23 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
20040601-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Conor tjänar?
Kolla Conors lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Leksand
I Leksand tjänar man i snitt 296 891 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 741 kr. I Leksands kommun tjänar man i snitt 24 215 kr per månad.
I Leksand har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Leksands kommun. I Leksand har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Leksand finns det 1 978 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 22 867 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Leksands kommun är 79 027 672 kr.
Information om Conor Walsh
Födelsedag och namnsdag
Conor fyller 23 år tisdag 1:a juni.
Vill du veta vad Conor tjänar?
Kolla Conors lön anonymtDet visste du inte om Conor
Det finns 34 personer i Sverige som heter Conor (10635:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Conor i Sverige är 32 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Helene Billgren
Konstnär 74 år
-
Cecilia Elwin
Chefredaktör 61 år
-
Simon Berger
Skådespelare 47 år
-
Mattias Weinhandl
Ishockeyspelare 46 år
-
Anna Jönsson Haag
Längdskidåkare 40 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Conor Patrick Walsh
- Förnamn
- Conor Patrick
- Tilltalsnamn
- Conor
- Efternamn
- Walsh
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Åkersbodarnas Byväg 3
- Postnummer
- 793 92
- Postort
- Leksand
- Kommun
- Leksands kommun (2029)
- Län
- Dalarnas län (20)
Särskild postadress
Conor Walsh saknar särskild postadress.
Conor Walshs bostad på Åkersbodarnas byväg 3
Conor Patrick Walsh på Åkersbodarnas byväg 3 bor i Ett småhus på 140 m² + 15 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Leksand byggdes år 1909 och ligger i Leksands kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Åkersbodarnas byväg 3
- Postort
- Leksand
- Län
- Dalarnas län
- Kommun
- Leksands kommun
- Boyta
- 140 m²
- Biarea
- 15 m²
- Tomtarea
- 3 016 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1909
- Senaste om-/tillbyggnad
- 2009
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Åkersbodarnas Byväg 3 i Leksand
Personer som bor på adressen
-
Anna Karin Walsh
Ålder: 57
-
Simon Martin Walsh
Ålder: 54
-
Lucas Konrad Walsh
Ålder: 22
-
Conor Patrick Walsh
Ålder: 22
-
Bonnie Ella Karin Walsh
Ålder: 20
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Conor Walsh
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Conor Walsh, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Conors jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Conor Walsh saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Conor Walsh är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Conor Walsh saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!