Lars Elving Eriksson, 82 år, bor i ett småhus på adressen Simonstorp 4, 335 96 i Kulltorp. Lars har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-658 27 26.

Lars bor tillsammans med Annika Ljungeskog 64 år.

Nästa födelsedag för Lars infaller den 13:e mars (83 år).

Personinformation

Personnummer:
19440313-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Ratsit

Vill du veta vad Lars tjänar?

Kolla Lars lön anonymt

Adress

Lars Elving Eriksson
Simonstorp 4
335 96 Kulltorp
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Kulltorp

I Kulltorp tjänar man i snitt 297 258 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 772 kr. I Gnosjö kommun tjänar man i snitt 24 722 kr per månad.

I Kulltorp har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gnosjö kommun. I Kulltorp har 5,7 % av alla personer en anmärkning.

I Kulltorp finns det 180 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 39 769 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gnosjö kommun är 79 263 001 kr.

Information om Lars Eriksson

Födelsedag och namnsdag

Lars fyller 83 år måndag 13:e mars. Lars har namnsdag 10:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Lars tjänar?

Kolla Lars lön anonymt

Det visste du inte om Lars

Det finns 12 personer i Kulltorp som heter Lars (11:e vanligaste) och 246 227 personer i Sverige (4:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Lars i Kulltorp är 54 år och i Sverige 51 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars Elving Eriksson
Förnamn
Lars Elving
Tilltalsnamn
Lars
Efternamn
Eriksson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Simonstorp 4
Postnummer
335 96
Postort
Kulltorp
Kommun
Gnosjö kommun (0617)
Län
Jönköpings län (06)

Särskild postadress

Lars Eriksson saknar särskild postadress.

Lars Erikssons bostad på Simonstorp 4Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 158 m²

Lars Elving Eriksson på Simonstorp 4 bor i Ett småhus158 m². Huset i Kulltorp byggdes år 1922 och ligger i Gnosjö kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Simonstorp 4
Postort
Kulltorp
Län
Jönköpings län
Kommun
Gnosjö kommun
Fakta
Boyta
158 m²
Biarea
Tomtarea
2 500 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1922
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Simonstorp 4 i Kulltorp

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Eriksson, Lars
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lars Eriksson

Är du Lars Eriksson? Föreslå ändringar

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Lars Eriksson

+46706582726 0046706582726 0706582726 +46 706582726 tlf 706582726 +46 70 658 27 26 +4670 658 27 26 070-658 27 26 070-6582726

Lars jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars Eriksson saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars Eriksson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lars Eriksson saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner