Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Bo Hans Jonny Andersson, 57 år, bor i ett småhus på adressen Balsbyvägen 233, 291 94 i Kristianstad. Jonny har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0476-70 97 63 samt 044-13 72 76.
Jonny bor tillsammans med Helene Andersson 58 år, Lilly Andersson 27 år och Daniel Andersson 22 år.
Nästa födelsedag för Jonny infaller den 11:e oktober (58 år).
Ekonomikollen för Balsbyvägen
På Jonnys gata tjänar man i snitt 292 709 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 392 kr. I Kristianstad tjänar man i snitt 22 233 kr per månad.
På Jonnys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kristianstad. I Kristianstad har 5,7 % av alla personer en anmärkning.
I Kristianstad finns det 15 763 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 139 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kristianstad är 301 680 505 kr.
Information om Jonny Andersson
Födelsedag och namnsdag
Jonny
fyller 58 år
fredag 11:e oktober.
Jonny
har namnsdag
5:e juni,
29:e augusti.
Det visste du inte om Jonny
Det finns 64 personer i Kristianstad som heter Jonny (243:e vanligaste) och 10 087 personer i Sverige (300:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jonny i Kristianstad är 54 år och i Sverige 50 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Else Annika Hagström
Journalist 83 år
-
Ilmar Reepalu
Politiker 82 år
-
Sören Birger Holmberg
Författare 82 år
-
Göran Rosenberg
Journalist 77 år
-
Susanna Popova
Journalist 69 år
-
Anna Serner
Vd 61 år
-
Eva Gladys Del Pilar Berg
Artist 58 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Bo Hans Jonny Andersson |
Förnamn | Bo Hans Jonny |
Tilltalsnamn | Jonny |
Efternamn | Andersson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Balsbyvägen 233 |
Postnummer | 291 94 |
Postort | Kristianstad |
Kommun | Kristianstads kommun (1290) |
Län | Skåne län (12) |
Särskild postadress | |
---|---|
Jonny Andersson saknar särskild postadress |
Jonny Anderssons bostad på Balsbyvägen 233
Bo Hans Jonny Andersson på Balsbyvägen 233 bor i Ett småhus på 230 m² + 225 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Kristianstad byggdes år 1909 och ligger i Östra Göinge kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Balsbyvägen 233 i Kristianstad
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jonny Andersson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Jonny Andersson
Jonnys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jonny Andersson har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Grusvägen Invest AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jonny Andersson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 440 000 kr i 1 av de bolag som Jonny Andersson äger eller kontrollerar.
Jonny Anderssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 114 400 kr och som mest 220 000 kr beroende på exakt ägande.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jonny Andersson har 14 personkopplingar, varav 12 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 61 år.
2025
2023
2022
2018
2017
2011
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!