Lilly Elisabet Ruth Eriksson, 87 år, bor i ett småhus på adressen Storbränna 140, 855 92 i Kovland. Lilly Elisabet Ruth har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-297 35 26 samt 060-940 23.
Lilly Elisabet Ruth bor tillsammans med Åke Nils Johan Eriksson 91 år.
Nästa födelsedag för Lilly Elisabet Ruth infaller den 21:a juni (88 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Storbränna
På Lilly Elisabet Ruths gata tjänar man i snitt 285 813 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 818 kr. I Kovland tjänar man i snitt 26 431 kr per månad.
På Lilly Elisabet Ruths gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kovland. I Kovland har 5,6 % av alla personer en anmärkning.
I Kovland finns det 976 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 11 421 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kovland är 11 146 647 kr.
Information om Lilly Elisabet Ruth Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Lilly Elisabet Ruth fyller 88 år onsdag 21:a juni. Lilly Elisabet Ruth har namnsdag 6:e september, 19:e november.
Vill du veta vad Lilly Elisabet Ruth tjänar?
Kolla Lilly Elisabet Ruths lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Bert Willis Karlsson
Politiker 81 år
-
Jan Scherman
Programledare 76 år
-
Glenn Borgkvist
Artist 64 år
-
Per Fredrik Bremberg
Ishockeyspelare 53 år
-
Leila Lindholm
Kock 51 år
-
Mattias Hagberg
Journalist 51 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Lilly Elisabet Ruth Eriksson
- Förnamn
- Lilly Elisabet Ruth
- Tilltalsnamn
- Lilly Elisabet Ruth
- Efternamn
- Eriksson
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Storbränna 140
- Postnummer
- 855 92
- Postort
- Kovland
- Kommun
- Sundsvalls kommun (2281)
- Län
- Västernorrlands län (22)
Särskild postadress
Lilly Elisabet Ruth Eriksson saknar särskild postadress.
Lilly Elisabet Ruth Erikssons bostad på Storbränna 140
Lilly Elisabet Ruth Eriksson på Storbränna 140 bor i Ett småhus på 159 m² + 39 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Kovland byggdes år 1946 och ligger i Sundsvalls kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Storbränna 140
- Postort
- Kovland
- Län
- Västernorrlands län
- Kommun
- Sundsvalls kommun
- Boyta
- 159 m²
- Biarea
- 39 m²
- Tomtarea
- 2 000 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1946
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1989
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Storbränna 140 i Kovland
Personer som bor på adressen
-
Åke Nils Johan Eriksson
Ålder: 91
-
Lilly Elisabet Ruth Eriksson
Ålder: 87
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lilly Elisabet Ruth Eriksson
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Lilly Elisabet Ruth Eriksson
Lilly Elisabet Ruths jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lilly Elisabet Ruth Eriksson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lilly Elisabet Ruth Eriksson saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Lilly Elisabet Ruth Eriksson
Var bor Lilly Elisabet Ruth?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är folkbokförd på Storbränna 140 i Kovland.
Hur gammal är Lilly Elisabet Ruth?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är 87 år och är född den 21 juni 1939. Hon fyller 88 år den 21 juni 2027.
Har Lilly Elisabet Ruth några bolagsengagemang?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson har inga bolagsengagemang.
Äger Lilly Elisabet Ruth några fordon?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson har inga registrerade fordon.
Är Lilly Elisabet Ruth gift?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är gift.
Vilket telefonnummer har Lilly Elisabet Ruth?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson har flera registrerade telefonnummer, bland annat 070-297 35 26. Se alla telefonnummer.
I vilken kommun är Lilly Elisabet Ruth folkbokförd?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är folkbokförd i Sundsvalls kommun.
Vilket län tillhör Lilly Elisabet Ruth?
Lilly Elisabet Ruth Eriksson är folkbokförd i Västernorrlands län.