Md Sheikh Sayed Hasan Sakib, 22 år, bor i en bostadsrätt på adressen Pargasgatan 38 lgh 1202, 164 71 i Kista. Md Sheikh Sayed Hasan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Md Sheikh Sayed Hasan bor tillsammans med Mohammad Saidul Islam 31 år och Masudur Rahman 25 år.
Nästa födelsedag för Md Sheikh Sayed Hasan infaller den 30:e april (23 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
20040430-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Md Sheikh Sayed Hasan tjänar?
Kolla Md Sheikh Sayed Hasans lön anonymtAdress
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Pargasgatan
På Md Sheikh Sayed Hasans gata tjänar man i snitt 276 456 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 038 kr. I Kista tjänar man i snitt 19 530 kr per månad.
På Md Sheikh Sayed Hasans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kista. I Kista har 7 % av alla personer en anmärkning.
I Kista finns det 16 312 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 22 979 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kista är 374 836 605 kr.
Information om Md Sheikh Sayed Hasan Sakib
Födelsedag och namnsdag
Md Sheikh Sayed Hasan fyller 23 år fredag 30:e april.
Vill du veta vad Md Sheikh Sayed Hasan tjänar?
Kolla Md Sheikh Sayed Hasans lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Mats Odell
Politiker 79 år
-
Olle Myrberg
Barnskådespelare 73 år
-
Pär Mårts
ishockeytränare 73 år
-
Britta Svensson
Journalist 71 år
-
Susanna Ekman
Skådespelerska 61 år
-
Markus Aujalay
Kock 55 år
-
Kristian Matsson
Artist 43 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib
- Förnamn
- Md Sheikh Sayed Hasan
- Tilltalsnamn
- Md Sheikh Sayed Hasan
- Efternamn
- Sakib
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Pargasgatan 38 lgh 1202
- Postnummer
- 164 71
- Postort
- Kista
- Kommun
- Stockholms kommun (0180)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib saknar särskild postadress.
Md Sheikh Sayed Hasan Sakibs bostad på Pargasgatan 38
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib på Pargasgatan 38 lgh 1202 bor i En bostadsrätt på 80 m². Bostaden i Kista ligger i Stockholms kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1202
- Gatuadress
- Pargasgatan 38
- Postort
- Kista
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Stockholms kommun
- Boyta
- 80 m²
- Biarea
- Tomtarea
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Avgift
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Förråd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Pargasgatan 38 lgh 1202 i Kista
Personer som bor på adressen
-
Mohammad Saidul Islam
Ålder: 31
-
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib
Ålder: 22
-
Masudur Rahman
Ålder: 25
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Md Sheikh Sayed Hasan Sakib
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Md Sheikh Sayed Hasan Sakib, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Md Sheikh Sayed Hasans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Arzulies AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Md Sheikh Sayed Hasan Sakib har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!