Kai har 3 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Kai Rikhard Jumisko, 52 år, bor i ett småhus på adressen Åkervägen 30, 731 35 i Köping. Kai har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Kai bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Kai infaller den 26:e januari (53 år).
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19730126-XXXXTelefonlista
Kai Jumisko saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Kai Jumisko är ogiftEkonomikollen för Åkervägen
På Kais gata tjänar man i snitt 320 755 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 730 kr. I Köping tjänar man i snitt 23 404 kr per månad.
På Kais gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Köping. I Köping har 5,6 % av alla personer en anmärkning.
I Köping finns det 8 222 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 789 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Köping är 162 703 759 kr.
Information om Kai Jumisko
Födelsedag och namnsdag
Kai
fyller 53 år
fredag 26:e januari.
Det visste du inte om Kai
Det finns 7 personer i Köping som heter Kai (621:e vanligaste) och 1 809 personer i Sverige (796:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Kai i Köping är 53 år och i Sverige 48 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Thomas Östros
Politiker 60 år
-
Lotta Lundgren
Programledare 54 år
-
Jannicke Lindström
Artist 42 år
-
Rebecca Scheja
Skådespelerska 36 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Kai Rikhard Jumisko |
Förnamn | Kai Rikhard |
Tilltalsnamn | Kai |
Efternamn | Jumisko |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Åkervägen 30 |
Postnummer | 731 35 |
Postort | Köping |
Kommun | Köpings kommun (1983) |
Län | Västmanlands län (19) |
Särskild postadress | |
---|---|
Kai Jumisko saknar särskild postadress |
Kai Jumiskos bostad på Åkervägen 30
Kai Rikhard Jumisko på Åkervägen 30 bor i Ett småhus på 134 m² + 94 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Köping byggdes år 1956 och ligger i Köpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Åkervägen 30 i Köping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Kai Jumisko
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Kai.
Kai har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Kais jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Kai Jumisko har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Västra Mälardalens Bygg AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Kai Jumisko är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Kai Jumisko har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2025
2020
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!