Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Elisabeth Margareta Isaksson, 77 år, bor i en bostadsrätt på adressen Solstickegatan 21 lgh 1102, 553 13 i Jönköping. Elisabeth har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-532 54 66 samt 036-16 64 88.
Elisabeth bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Elisabeth infaller den 1:a september (78 år).
Ekonomikollen för Solstickegatan
På Elisabeths gata tjänar man i snitt 266 281 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 190 kr. I Jönköping tjänar man i snitt 24 793 kr per månad.
På Elisabeths gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Jönköping. I Jönköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Jönköping finns det 18 190 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 563 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Jönköping är 355 850 213 kr.
Information om Elisabeth Isaksson
Födelsedag och namnsdag
Elisabeth
fyller 78 år
onsdag 1:a september.
Elisabeth
har namnsdag
20:e juli.
Det visste du inte om Elisabeth
Det finns 1 325 personer i Jönköping som heter Elisabeth (9:e vanligaste) och 177 791 personer i Sverige (11:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Elisabeth i Jönköping är 45 år och i Sverige 46 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Carl-Axel Dominique
Kompositör 86 år
-
Stefan Wermelin
Programledare 79 år
-
Helena Lycke
Skådespelerska 54 år
-
Tobias Persson
Komiker 50 år
-
Robert Pettersson
Artist 47 år
-
Nina Nasr Zanjani
Skådespelerska 44 år
-
Sofia Pekkari
Skådespelerska 40 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Elisabeth Margareta Isaksson |
| Förnamn | Elisabeth Margareta |
| Tilltalsnamn | Elisabeth |
| Efternamn | Isaksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Solstickegatan 21 lgh 1102 |
| Postnummer | 553 13 |
| Postort | Jönköping |
| Kommun | Jönköpings kommun (0680) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Elisabeth Isaksson saknar särskild postadress |
Elisabeth Isakssons bostad på Solstickegatan 21
Elisabeth Margareta Isaksson på Solstickegatan 21 lgh 1102 bor i En bostadsrätt på 87 m². Bostaden i Jönköping ligger i Jönköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Solstickegatan 21 lgh 1102 i Jönköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Elisabeth Isaksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Elisabeth Isaksson
Elisabeths jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Elisabeth Isaksson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är SSJE Förvaltning AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Elisabeth Isaksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 3 000 000 kr i 1 av de bolag som Elisabeth Isaksson äger eller kontrollerar.
Elisabeth Isakssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 780 000 kr och som mest 1 500 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Elisabeth Isakssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 1 170 000 kr och 2 250 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Elisabeth Isaksson har 3 personkopplingar, varav 3 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
2021
2018
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!