Agnetha har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Agnetha Kristina Larsson, 76 år, bor på adressen Lillsjöplan 8 C lgh 1502, 553 20 i Jönköping. Agnetha har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Agnetha bor tillsammans med Peo Larsson 77 år.
Nästa födelsedag för Agnetha infaller den 27:e mars (77 år).
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19490327-XXXXTelefonlista
Agnetha Larsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Agnetha Larsson är giftEkonomikollen för Lillsjöplan
På Agnethas gata tjänar man i snitt 477 156 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 39 763 kr. I Jönköping tjänar man i snitt 24 793 kr per månad.
På Agnethas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Jönköping. I Jönköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Jönköping finns det 18 190 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 563 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Jönköping är 355 850 213 kr.
Information om Agnetha Larsson
Födelsedag och namnsdag
Agnetha
fyller 77 år
söndag 27:e mars.
Agnetha
har namnsdag
24:e juli.
Det visste du inte om Agnetha
Det finns 9 personer i Jönköping som heter Agnetha (954:e vanligaste) och 1 064 personer i Sverige (1078:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Agnetha i Jönköping är 46 år och i Sverige 46 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Christina Jutterström
Journalist 85 år
-
Malin Frenning
Chef 58 år
-
Johan Becker
Artist 54 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Agnetha Kristina Larsson |
| Förnamn | Agnetha Kristina |
| Tilltalsnamn | Agnetha |
| Efternamn | Larsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Lillsjöplan 8 C lgh 1502 |
| Postnummer | 553 20 |
| Postort | Jönköping |
| Kommun | Jönköpings kommun (0680) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Agnetha Larsson saknar särskild postadress |
Agnetha Larssons bostad på Lillsjöplan 8 C lgh 1502
Vi saknar information om Agnethas bostad på Lillsjöplan 8 C lgh 1502 i Jönköping, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Lillsjöplan 8 C lgh 1502?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Lillsjöplan 8 C lgh 1502 i Jönköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Agnetha Larsson
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Agnetha.
Agnetha har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Agnethas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Agnetha Larsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är PEO MARKETING Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Agnetha Larsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Agnetha Larsson har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 77 år.
2016
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!