Idris har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Idris Akman, 50 år, bor i ett småhus på adressen Skiftesvägen 2, 175 50 i Järfälla. Idris har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Idris bor tillsammans med Saadet-Ana Akman 46 år och Zin Akman 18 år.
Nästa födelsedag för Idris infaller den 12:e augusti (51 år).
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19750812-XXXXTelefonlista
Idris Akman saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Idris Akman är giftEkonomikollen för Skiftesvägen
På Idris gata tjänar man i snitt 420 422 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 35 035 kr. I Järfälla tjänar man i snitt 26 896 kr per månad.
På Idris gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Järfälla. I Järfälla har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Järfälla finns det 26 091 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 787 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Järfälla är 568 447 487 kr.
Information om Idris Akman
Födelsedag och namnsdag
Idris
fyller 51 år
tisdag 12:e augusti.
Det visste du inte om Idris
Det finns 10 personer i Järfälla som heter Idris (1032:e vanligaste) och 423 personer i Sverige (1932:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Idris i Järfälla är 46 år och i Sverige 36 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Tommy William Berggren
Skådespelare 88 år
-
Rickard Sjöberg
Journalist 56 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Idris Akman |
Förnamn | Idris |
Tilltalsnamn | Idris |
Efternamn | Akman |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Skiftesvägen 2 |
Postnummer | 175 50 |
Postort | Järfälla |
Kommun | Järfälla kommun (0123) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Idris Akman saknar särskild postadress |
Idris Akmans bostad på Skiftesvägen 2
Idris Akman på Skiftesvägen 2 bor i Ett småhus på 138 m² + 18 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Järfälla byggdes år 1971 och ligger i Järfälla kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skiftesvägen 2 i Järfälla
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Idris Akman
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Idris.
Idris har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Idris jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Idris Akman har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är ORAB Entreprenad AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Idris Akman är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Idris Akman har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2023
2021
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!