Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Carl Axel Thorsten Edwall, 39 år, bor i ett småhus på adressen Hovås Länsmansväg 19 B, 436 50 i Hovås. Axel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Axel bor tillsammans med Linnea Lundberg 39 år.
Nästa födelsedag för Axel infaller den 11:e oktober (40 år).
Personnummer
19861011-XXXXTelefonlista
Axel Edwall saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Axel Edwall är giftEkonomikollen för Hovås Länsmansväg
På Axels gata tjänar man i snitt 527 804 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 43 984 kr. I Hovås tjänar man i snitt 42 307 kr per månad.
På Axels gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Hovås. I Hovås har 2,4 % av alla personer en anmärkning.
I Hovås finns det 838 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 130 364 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Hovås är 109 244 641 kr.
Information om Axel Edwall
Födelsedag och namnsdag
Axel
fyller 40 år
lördag 11:e oktober.
Axel
har namnsdag
16:e juni.
Det visste du inte om Axel
Det finns 42 personer i Hovås som heter Axel (52:e vanligaste) och 39 850 personer i Sverige (96:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Axel i Hovås är 43 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Else Annika Hagström
Journalist 83 år
-
Ilmar Reepalu
Politiker 82 år
-
Sören Birger Holmberg
Författare 82 år
-
Göran Rosenberg
Journalist 77 år
-
Susanna Popova
Journalist 69 år
-
Anna Serner
Vd 61 år
-
Eva Gladys Del Pilar Berg
Artist 58 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Carl Axel Thorsten Edwall |
| Förnamn | Carl Axel Thorsten |
| Tilltalsnamn | Axel |
| Efternamn | Edwall |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hovås Länsmansväg 19 B |
| Postnummer | 436 50 |
| Postort | Hovås |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Axel Edwall saknar särskild postadress |
Axel Edwalls bostad på Hovås länsmansväg 19 B
Carl Axel Thorsten Edwall på Hovås länsmansväg 19 B bor i Ett småhus på 197 m². Huset i Hovås byggdes år 1962 och ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hovås Länsmansväg 19 B i Hovås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Axel Edwall
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Axels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Axel Edwall har 7 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Panreal AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Axel Edwall är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 210 000 kr i 1 av de bolag som Axel Edwall äger eller kontrollerar.
Axel Edwalls utdelning var 210 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Axel Edwalls sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 620 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Axel Edwall har 9 personkopplingar, varav 7 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 40 år.
2024
2020
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!