Krister har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Krister Oscarsson, 53 år, bor i ett kedjehus/parhus på adressen Stora Kronogårdsgatan 36, 422 44 i Hisings backa. Krister har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Krister bor tillsammans med Amela Rozajac Oscarsson 49 år.
Nästa födelsedag för Krister infaller den 18:e november (54 år).
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19721118-XXXXTelefonlista
Krister Oscarsson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Stora Kronogårdsgatan 36
422 44 Hisings backa
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Krister Oscarsson är giftEkonomikollen för Stora Kronogårdsgatan
På Kristers gata tjänar man i snitt 293 786 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 482 kr. I Hisings Backa tjänar man i snitt 22 745 kr per månad.
På Kristers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Hisings Backa. I Hisings Backa har 5,7 % av alla personer en anmärkning.
I Hisings Backa finns det 10 293 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 268 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Hisings Backa är 208 621 749 kr.
Information om Krister Oscarsson
Födelsedag och namnsdag
Krister
fyller 54 år
lördag 18:e november.
Krister
har namnsdag
13:e november.
Det visste du inte om Krister
Det finns 29 personer i Hisings backa som heter Krister (239:e vanligaste) och 17 471 personer i Sverige (192:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Krister i Hisings backa är 51 år och i Sverige 54 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ernst Billgren
Konstnär 68 år
-
Gerhard Hoberstorfer
Artist 62 år
-
Peter Jan Oscar Swartling
A&R 61 år
-
Martin Forsström
Skådespelare 55 år
-
Louise Adolphson
Bloggare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Krister Oscarsson |
| Förnamn | Krister |
| Tilltalsnamn | Krister |
| Efternamn | Oscarsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Stora Kronogårdsgatan 36 |
| Postnummer | 422 44 |
| Postort | Hisings backa |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Krister Oscarsson saknar särskild postadress |
Krister Oscarssons bostad på Stora Kronogårdsgatan 36
Krister Oscarsson på Stora Kronogårdsgatan 36 bor i Ett kedjehus/parhus på 122 m². Huset i Hisings Backa byggdes år 1974 och ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stora Kronogårdsgatan 36 i Hisings backa
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Krister Oscarsson
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Krister.
Krister har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Kristers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Krister Oscarsson har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Backa Logistik AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Krister Oscarsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Krister Oscarsson har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!