Carl Daniel Jonsson Asp, 43 år, bor på adressen Källeryd Ballaberget 1, 524 93 i Herrljunga. Carl har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0513-310 58.

Carl bor tillsammans med Johanna Asp 42 år.

Nästa födelsedag för Carl infaller den 21:a juni (44 år).

Personinformation

Personnummer:
19830621-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
1 st · Visa alla
Ratsit

Vill du veta vad Carl tjänar?

Kolla Carls lön anonymt

Adress

Carl Daniel Jonsson Asp
Källeryd Ballaberget 1
524 93 Herrljunga
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Herrljunga

I Herrljunga tjänar man i snitt 275 206 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 934 kr. I Herrljunga kommun tjänar man i snitt 23 056 kr per månad.

I Herrljunga har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Herrljunga kommun. I Herrljunga har 5,5 % av alla personer en anmärkning.

I Herrljunga finns det 2 330 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 12 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Herrljunga kommun är 54 567 969 kr.

Information om Carl Jonsson Asp

Födelsedag och namnsdag

Carl fyller 44 år tisdag 21:a juni. Carl har namnsdag 11:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Carl tjänar?

Kolla Carls lön anonymt

Det visste du inte om Carl

Det finns 47 personer i Herrljunga som heter Carl (52:e vanligaste) och 107 373 personer i Sverige (28:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Carl i Herrljunga är 45 år och i Sverige 38 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Carl Daniel Jonsson Asp
Förnamn
Carl Daniel
Tilltalsnamn
Carl
Efternamn
Jonsson Asp
Mellannamn
Jonsson

Folkbokföring

Gatuadress
Källeryd Ballaberget 1
Postnummer
524 93
Postort
Herrljunga
Kommun
Herrljunga kommun (1466)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Carl Jonsson Asp saknar särskild postadress.

Carl Jonsson Asps bostad på Källeryd Ballaberget 1Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Carls bostad på Källeryd Ballaberget 1 i Herrljunga, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Källeryd Ballaberget 1?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Källeryd Ballaberget 1 i Herrljunga

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Jonsson Asp, Carl
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Carl Jonsson Asp

Är du Carl Jonsson Asp? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Carl?

Carl har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Carl Jonsson Asp

+4651331058 004651331058 051331058 +46 51331058 tlf 51331058 +46 513 310 58 +46513 310 58 0513-310 58 0513-31058

Carls jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Carl Jonsson Asp har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Nya Aspens AB.

Bolag
Nya Aspens AB
Styrelsesuppleant
Falköping Fast Invest G6 AB
Ordförande, Styrelseledamot
C.A Redovisningsbyrå AB
Verkställande direktör, Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Carl Jonsson Asp är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Carl Jonsson Asp har 13 personkopplingar, varav 10 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner