Walter Ferdinand Lechner, 79 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Gustavslundsvägen 174, 256 55 i Helsingborg. Walter har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Walter bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Walter infaller den 18:e september (80 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Walter Lechner har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19460918-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Walter tjänar?

Kolla Walters lön anonymt

Adress

Walter Ferdinand Lechner
Gustavslundsvägen 174
256 55 Helsingborg
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Gustavslundsvägen

På Walters gata tjänar man i snitt 307 267 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 606 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.

På Walters gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.

I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.

Information om Walter Lechner

Födelsedag och namnsdag

Walter fyller 80 år onsdag 18:e september. Walter har namnsdag 3:e april.

Ratsit

Vill du veta vad Walter tjänar?

Kolla Walters lön anonymt

Det visste du inte om Walter

Det finns 33 personer i Helsingborg som heter Walter (625:e vanligaste) och 3 075 personer i Sverige (593:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Walter i Helsingborg är 51 år och i Sverige 53 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Walter Ferdinand Lechner
Förnamn
Walter Ferdinand
Tilltalsnamn
Walter
Efternamn
Lechner
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Gustavslundsvägen 174
Postnummer
256 55
Postort
Helsingborg
Kommun
Helsingborgs kommun (1283)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Walter Lechner saknar särskild postadress.

Walter Lechners bostad på Gustavslundsvägen 174Denna bostad är ej verifierad

Ett radhus/parhus på 98 m²

Walter Ferdinand Lechner på Gustavslundsvägen 174 bor i Ett radhus/parhus98 m². Huset i Helsingborg byggdes år 1976 och ligger i Helsingborgs kommun.

Radhus/Parhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Gustavslundsvägen 174
Postort
Helsingborg
Län
Skåne län
Kommun
Helsingborgs kommun
Fakta
Boyta
98 m²
Biarea
Tomtarea
138 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1976
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Gustavslundsvägen 174 i Helsingborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Lechner, Walter
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Walter Lechner

Walter Lechner saknar registrerade telefonnummer. Är du Walter Lechner? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Walter?

Walter har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Walters jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Walter Lechner saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Walter Lechner är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Walter Lechner saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner