Rami har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Rami Youssef, 35 år, bor i en hyresrätt på adressen Revärgatan 5 lgh 1101, 254 23 i Helsingborg. Rami har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Rami bor tillsammans med Mariam Youssef 27 år.
Nästa födelsedag för Rami infaller den 1:a juni (36 år).
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19900601-XXXXTelefonlista
Rami Youssef saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Rami Youssef är giftEkonomikollen för Revärgatan
På Ramis gata tjänar man i snitt 164 783 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 13 732 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.
På Ramis gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.
Information om Rami Youssef
Födelsedag och namnsdag
Rami
fyller 36 år
fredag 1:a juni.
Det visste du inte om Rami
Det finns 9 personer i Helsingborg som heter Rami (1454:e vanligaste) och 725 personer i Sverige (1342:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Rami i Helsingborg är 27 år och i Sverige 30 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Helene Billgren
Konstnär 73 år
-
Cecilia Elwin
Chefredaktör 60 år
-
Simon Berger
Skådespelare 46 år
-
Mattias Weinhandl
Ishockeyspelare 45 år
-
Anna Jönsson Haag
Längdskidåkare 39 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Rami Youssef |
| Förnamn | Rami |
| Tilltalsnamn | Rami |
| Efternamn | Youssef |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Revärgatan 5 lgh 1101 |
| Postnummer | 254 23 |
| Postort | Helsingborg |
| Kommun | Helsingborgs kommun (1283) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Rami Youssef saknar särskild postadress |
Rami Youssefs bostad på Revärgatan 5
Rami Youssef på Revärgatan 5 lgh 1101 bor i En hyresrätt på 80 m². Bostaden i Helsingborg ligger i Helsingborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Revärgatan 5 lgh 1101 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Rami Youssef
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Rami.
Rami har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Ramis jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Rami Youssef har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Svensk Foodservice AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Rami Youssef är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Rami Youssef har 5 personkopplingar, varav 5 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2025
2023
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!