Anna Josefine Liebert, 43 år, bor i ett småhus på adressen Johan Banérs gata 30, 254 40 i Helsingborg. Josefine har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Josefine bor tillsammans med Fredrik Jacobsson 46 år.
Nästa födelsedag för Josefine infaller den 5:e december (44 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19821205-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Josefine tjänar?
Kolla Josefines lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Johan Banérs gata
På Josefines gata tjänar man i snitt 439 502 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 36 625 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.
På Josefines gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.
Information om Josefine Liebert
Födelsedag och namnsdag
Josefine fyller 44 år söndag 5:e december. Josefine har namnsdag 9:e december.
Vill du veta vad Josefine tjänar?
Kolla Josefines lön anonymtDet visste du inte om Josefine
Det finns 189 personer i Helsingborg som heter Josefine (180:e vanligaste) och 13 376 personer i Sverige (241:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Josefine i Helsingborg är 27 år och i Sverige 27 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Peter Max Pohl
Författare 85 år
-
Eva Svensson
Politiker 79 år
-
Peter Dalle
Skådespelare 69 år
-
Mats Knutson
Journalist 62 år
-
Fredrick Nelsson
Låtskrivare 54 år
-
Jesper Salén
Skådespelare 47 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Anna Josefine Liebert
- Förnamn
- Anna Josefine
- Tilltalsnamn
- Josefine
- Efternamn
- Liebert
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Johan Banérs gata 30
- Postnummer
- 254 40
- Postort
- Helsingborg
- Kommun
- Helsingborgs kommun (1283)
- Län
- Skåne län (12)
Särskild postadress
Josefine Liebert saknar särskild postadress.
Josefine Lieberts bostad på Johan Banérs gata 30
Anna Josefine Liebert på Johan Banérs gata 30 bor i Ett småhus på 128 m² + 94 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Helsingborg byggdes år 1939 och ligger i Helsingborgs kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Johan Banérs gata 30
- Postort
- Helsingborg
- Län
- Skåne län
- Kommun
- Helsingborgs kommun
- Boyta
- 128 m²
- Biarea
- 94 m²
- Tomtarea
- 848 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1939
- Senaste om-/tillbyggnad
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Gör som Josefine – ta kontroll över din information
Josefine har verifierat sin bostad på Johan Banérs gata 30 i Helsingborg. Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Johan Banérs gata 30 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
-
Fredrik Jacobsson
Ålder: 46
-
Anna Josefine Liebert
Ålder: 43
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Josefine Liebert
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Josefine Liebert, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Josefines jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Josefine Liebert har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Freja Invest AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Josefine Liebert är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Josefine Liebert har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!