Lars Mikael Matsson, 58 år, bor i ett småhus på adressen Långtjärnen 150, 776 92 i Hedemora. Lars har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lars bor tillsammans med Ann-Christin Matsson 65 år.

Nästa födelsedag för Lars infaller den 29:e oktober (59 år).

Personinformation

Personnummer:
19671029-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Lars tjänar?

Kolla Lars lön anonymt

Adress

Lars Mikael Matsson
Långtjärnen 150
776 92 Hedemora
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Hedemora

I Hedemora tjänar man i snitt 279 087 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 257 kr. I Hedemora kommun tjänar man i snitt 22 984 kr per månad.

I Hedemora har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Hedemora kommun. I Hedemora har 5,5 % av alla personer en anmärkning.

I Hedemora finns det 3 190 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 619 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Hedemora kommun är 99 785 949 kr.

Information om Lars Matsson

Födelsedag och namnsdag

Lars fyller 59 år söndag 29:e oktober. Lars har namnsdag 10:e augusti29:e september.

Ratsit

Vill du veta vad Lars tjänar?

Kolla Lars lön anonymt

Det visste du inte om Lars

Det finns 319 personer i Hedemora som heter Lars (5:e vanligaste) och 246 227 personer i Sverige (4:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Lars i Hedemora är 52 år och i Sverige 51 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars Mikael Matsson
Förnamn
Lars Mikael
Tilltalsnamn
Lars
Efternamn
Matsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Långtjärnen 150
Postnummer
776 92
Postort
Hedemora
Kommun
Hedemora kommun (2083)
Län
Dalarnas län (20)

Särskild postadress

Lars Matsson saknar särskild postadress.

Lars Matssons bostad på Långtjärnen 150Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 118 m²

Lars Mikael Matsson på Långtjärnen 150 bor i Ett småhus118 m². Huset i Hedemora byggdes år 1959 och ligger i Norbergs kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Långtjärnen 150
Postort
Hedemora
Län
Västmanlands län
Kommun
Norbergs kommun
Fakta
Boyta
118 m²
Biarea
Tomtarea
1 650 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1959
Senaste om-/tillbyggnad
1995
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Långtjärnen 150 i Hedemora

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Matsson Enterprise AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Lars Matsson

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Lars Matsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Lars Matsson?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Lars jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars Matsson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Dewers Consulting AB.

Bolag
Dewers Consulting AB
Styrelsesuppleant
Matsson Enterprise AB
Styrelsesuppleant
Adam Matsson consulting AB
Styrelsesuppleant
Väktaren i Hedemora AB
Verkställande direktör, Ordförande, Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars Matsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lars Matsson har 5 personkopplingar, varav 2 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 47 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner