Ludvig Lars Ek, 18 år, bor i ett småhus på adressen Alevägen 3, 302 39 i Halmstad. Ludvig har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Ludvig bor tillsammans med Peter Ek 52 år, Maria Ek 51 år och Lukas Ek 20 år.
Nästa födelsedag för Ludvig infaller den 17:e augusti (19 år).
Fordonsinnehav
Ekonomikollen för Halmstad
I Halmstad tjänar man i snitt 287 838 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 986 kr. I Halmstads kommun tjänar man i snitt 24 394 kr per månad.
I Halmstad har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Halmstads kommun. I Halmstad har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Halmstad finns det 23 968 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 27 321 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Halmstads kommun är 819 272 896 kr.
Information om Ludvig Ek
Födelsedag och namnsdag
Ludvig fyller 19 år söndag 17:e augusti. Ludvig har namnsdag 10:e augusti, 2:a oktober.
Vill du veta vad Ludvig tjänar?
Kolla Ludvigs lön anonymtDet visste du inte om Ludvig
Det finns 49 personer i Halmstad som heter Ludvig (383:e vanligaste) och 6 358 personer i Sverige (390:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Ludvig i Halmstad är 27 år och i Sverige 33 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Marianne Nivert
Företagsledare 86 år
-
Sofia Källgren
Artist 56 år
-
Tony Rickardsson
Speedwayförare 56 år
-
Therese Grankvist
Artist 49 år
-
Sarah Sjöström
Simmare 33 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Ludvig Lars Ek
- Förnamn
- Ludvig Lars
- Tilltalsnamn
- Ludvig
- Efternamn
- Ek
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Alevägen 3
- Postnummer
- 302 39
- Postort
- Halmstad
- Kommun
- Halmstads kommun (1380)
- Län
- Hallands län (13)
Särskild postadress
Ludvig Ek saknar särskild postadress.
Ludvig Eks bostad på Alevägen 3
Ludvig Lars Ek på Alevägen 3 bor i Ett småhus på 180 m² + 60 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Halmstad byggdes år 1915 och ligger i Halmstads kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Alevägen 3
- Postort
- Halmstad
- Län
- Hallands län
- Kommun
- Halmstads kommun
- Boyta
- 180 m²
- Biarea
- 60 m²
- Tomtarea
- 595 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1915
- Senaste om-/tillbyggnad
- 1972
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Alevägen 3 i Halmstad
Personer som bor på adressen
-
Lars Peter Ek
Ålder: 52
-
Anna Maria Ek
Ålder: 51
-
Lukas Bernhard Ek
Ålder: 20
-
Ludvig Lars Ek
Ålder: 18
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Ludvig Ek
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Ludvig Ek, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Ludvigs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Ludvig Ek saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Ludvig Ek är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Ludvig Ek saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!
Vanliga frågor om Ludvig Ek
Var bor Ludvig?
Ludvig Ek är folkbokförd på Alevägen 3 i Halmstad.
Hur gammal är Ludvig?
Ludvig Ek är 18 år och är född den 17 augusti 2008. Han fyller 19 år den 17 augusti 2027.
Har Ludvig några bolagsengagemang?
Ludvig Ek har inga bolagsengagemang.
Äger Ludvig några fordon?
Ludvig Ek har inga registrerade fordon.
Är Ludvig gift?
Ludvig Ek är ogift.
Vilket telefonnummer har Ludvig?
Vi har inga registrerade telefonnummer för Ludvig Ek. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.
I vilken kommun är Ludvig folkbokförd?
Ludvig Ek är folkbokförd i Halmstads kommun.
Vilket län tillhör Ludvig?
Ludvig Ek är folkbokförd i Hallands län.