Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Henry Englander, 44 år, bor i en bostadsrätt på adressen Midsommargränd 9 lgh 1301, 126 35 i Hägersten. Henry har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Henry bor tillsammans med Terese Törnblom 45 år.
Nästa födelsedag för Henry infaller den 29:e augusti (45 år).
Personnummer
19810829-XXXXTelefonlista
Henry Englander saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Henry Englander är ogiftEkonomikollen för Midsommargränd
På Henrys gata tjänar man i snitt 428 877 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 35 740 kr. I Hägersten tjänar man i snitt 29 014 kr per månad.
På Henrys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Hägersten. I Hägersten har 4,8 % av alla personer en anmärkning.
I Hägersten finns det 21 951 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 985 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Hägersten är 548 456 188 kr.
Information om Henry Englander
Födelsedag och namnsdag
Henry
fyller 45 år
lördag 29:e augusti.
Det visste du inte om Henry
Det finns 93 personer i Hägersten som heter Henry (232:e vanligaste) och 16 345 personer i Sverige (207:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Henry i Hägersten är 54 år och i Sverige 60 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Elisabeth Höglund
Journalist 81 år
-
Gunnel Elisabet Fred
Skådespelerska 70 år
-
Ella Lemhagen
Regissör 60 år
-
Olivia Stevens
Artist 57 år
-
Sara Stridsberg
Författare 53 år
-
Jonas Höglund
Ishockeyspelare 53 år
-
Fredrik Rydman
Dansare 51 år
-
Jonathan Olof Romano Johansson
Artist 45 år
-
Michelle Meadows
Skådespelerska 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Henry Englander |
| Förnamn | Henry |
| Tilltalsnamn | Henry |
| Efternamn | Englander |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Midsommargränd 9 lgh 1301 |
| Postnummer | 126 35 |
| Postort | Hägersten |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Henry Englander saknar särskild postadress |
Henry Englanders bostad på Midsommargränd 9
Henry Englander på Midsommargränd 9 lgh 1301 bor i En bostadsrätt på 83 m². Bostaden i Hägersten ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Midsommargränd 9 lgh 1301 i Hägersten
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Henry Englander
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Henrys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Henry Englander har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Midsommarblomman.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Henry Englander är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Henry Englander har 6 personkopplingar, varav 3 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
2023
2020
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!