Trött på att inte nå fram?

Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.

Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!

Kontakta mig
Person som sitter framför datorskärm vid skrivbord

Lars-Göran Christer Gustafsson, 62 år, bor på adressen Härensås Östregård 1, 355 99 i Gemla. Lars-Göran har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-296 29 02 samt 076-777 22 57.

Lars-Göran bor tillsammans med Karin Ann-Marie Gustafsson 61 år, Mathias Gustafsson 31 år och Sigrid Gustafsson 27 år.

Nästa födelsedag för Lars-Göran infaller den 9:e november (63 år).

Vill du veta vad Lars-Göran tjänar?
Kolla Lars-Görans lön anonymt
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Personnummer

19621109-XXXX

Telefonlista

Lars-Göran har 4 st telefonnummer.
Visa alla telefonnummer
(inklusive operatör)

Lön och anmärkning

Se vad Lars-Göran Gustafsson tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Härensås Östregård 1

355 99 Gemla

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Lars-Göran Gustafsson är ogift

Ekonomikollen för Gemla

I Gemla tjänar man i snitt 322 573 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 881 kr. I Växjö kommun tjänar man i snitt 24 549 kr per månad.

I Gemla har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Växjö kommun. I Gemla har 1,6 % av alla personer en anmärkning.

I Gemla finns det 31 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 36 350 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Växjö kommun är 436 308 112 kr.

Skaffa konsumentkoll - få larm vid viktiga förändringar
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Med Konsumentkollen får du fullständig insyn och omedelbara larm vid förändringar i kreditstatus, adressändring, anmärkningar, företagskopplingar m.m.
Vipo logo
Läs mer

Information om Lars-Göran Gustafsson

Födelsedag och namnsdag

Lars-Göran fyller 63 år fredag 9:e november.
Lars-Göran har namnsdag 23:e april10:e augusti.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Lars-Göran Christer Gustafsson
Förnamn Lars-Göran Christer
Tilltalsnamn Lars-Göran
Efternamn Gustafsson
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Härensås Östregård 1
Postnummer 355 99
Postort Gemla
Kommun Växjö kommun (0780)
Län Kronobergs län (07)
Särskild postadress
Lars-Göran Gustafsson saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Lars-Göran Gustafssons bostad på Härensås Östregård 1

Vi saknar information om Lars-Görans bostad på Härensås Östregård 1 i Gemla, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Härensås Östregård 1?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Exempelbild på verifierad bostad

Registrerat på Härensås Östregård 1 i Gemla

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Lars-Göran Gustafsson

Är du Lars-Göran Gustafsson? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Lars-Göran Gustafsson

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Lars-Görans jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lars-Göran Gustafsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är DHI Sverige AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lars-Göran Gustafsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

Personkopplingar

Lars-Göran Gustafsson har 8 personkopplingar, varav 3 st är män, 4 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 50 år.

2025

2023

2021

2020

2015

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner