Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Zenona Simonaviciene, 68 år, bor på adressen Högsätersgatan 3, 412 65 i Göteborg. Zenona har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Zenona bor tillsammans med Pierre Chocron 74 år, Monica Chocron 71 år, Antanas Simonavicius 63 år och Lukas Carlgren 19 år.
Nästa födelsedag för Zenona infaller den 11:e februari (69 år).
Personnummer
19570211-XXXXTelefonlista
Zenona Simonaviciene saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Zenona Simonaviciene är giftEkonomikollen för Göteborg
I Göteborg tjänar man i snitt 301 077 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 090 kr. I Göteborgs kommun tjänar man i snitt 25 829 kr per månad.
I Göteborg har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborgs kommun. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborgs kommun är 4 707 440 539 kr.
Information om Zenona Simonaviciene
Födelsedag och namnsdag
                                                            Zenona
                                fyller 69 år
                                måndag 11:e februari.
                                                                                
Det visste du inte om Zenona
Det finns 18 personer i Sverige som heter Zenona (16066:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Zenona i Sverige är 58 år.
Kändisar som fyller år samma dag
- 
                                
                                    Jan Lennart Stenmark
                                
                                Konstnär 76 år
- 
                                
                                    Reuben Sallmander
                                
                                Skådespelare 59 år
- 
                                
                                    Karl Anders Fabian Dyall
                                
                                Artist 58 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Zenona Simonaviciene | 
| Förnamn | Zenona | 
| Tilltalsnamn | Zenona | 
| Efternamn | Simonaviciene | 
| Mellannamn | - | 
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Högsätersgatan 3 | 
| Postnummer | 412 65 | 
| Postort | Göteborg | 
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) | 
| Län | Västra Götalands län (14) | 
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Zenona Simonaviciene saknar särskild postadress | 
            
                Zenona Simonavicienes bostad på Högsätersgatan 3
            
            
                
             
        
    Vi saknar information om Zenonas bostad på Högsätersgatan 3 i Göteborg, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Högsätersgatan 3?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
 
            Registrerat på Högsätersgatan 3 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Zenona Simonaviciene
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Zenonas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Zenona Simonaviciene saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Zenona Simonaviciene är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Zenona Simonaviciene saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!