Lennart har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Sture Lennart Widing, 82 år, bor i en bostadsrätt på adressen Parkgatan 12 A lgh 1102, 411 38 i Göteborg. Lennart har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0532-200 69 samt 0532-201 45.
Lennart bor tillsammans med Christina Rogestam 81 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 16:e maj (83 år).
Ekonomikollen för Parkgatan
På Lennarts gata tjänar man i snitt 324 105 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 009 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Lennarts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Lennart Widing
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 83 år
söndag 16:e maj.
Lennart
har namnsdag
13:e september,
28:e september.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 3 159 personer i Göteborg som heter Lennart (25:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Göteborg är 58 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Meg Westergren
Skådespelerska 93 år
-
Susanna Söderlund
Författare 63 år
-
Tomas Diederichsen
Kock 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Sture Lennart Widing |
| Förnamn | Sture Lennart |
| Tilltalsnamn | Lennart |
| Efternamn | Widing |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Parkgatan 12 A lgh 1102 |
| Postnummer | 411 38 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lennart Widing saknar särskild postadress |
Lennart Widings bostad på Parkgatan 12 A
Sture Lennart Widing på Parkgatan 12 A lgh 1102 bor i En bostadsrätt på 120 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Parkgatan 12 A lgh 1102 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Widing
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lennart.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Lennart Widing
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Widing saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Widing är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 750 000 kr i 1 av de bolag som Lennart Widing äger eller kontrollerar.
Lennart Widings utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 195 000 kr och som mest 375 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023–2024 har Lennart Widings sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 247 000 kr och 475 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Widing saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!