Safaa har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Safaa Razak Azab Alshwehene, 46 år, bor i en hyresrätt på adressen Folkungagatan 10 lgh 1102, 411 02 i Göteborg. Safaa har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Safaa bor tillsammans med Lamees Al-Muttairi 43 år.
Nästa födelsedag för Safaa infaller den 6:e januari (47 år).
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19790106-XXXXTelefonlista
Safaa Alshwehene saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Safaa Alshwehene är ogiftEkonomikollen för Folkungagatan
På Safaas gata tjänar man i snitt 323 080 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 923 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Safaas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Safaa Alshwehene
Födelsedag och namnsdag
Safaa
fyller 47 år
lördag 6:e januari.
Det visste du inte om Safaa
Det finns 7 personer i Göteborg som heter Safaa (3826:e vanligaste) och 254 personer i Sverige (2724:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Safaa i Göteborg är 34 år och i Sverige 34 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mikaela Valtersson
Politiker 58 år
-
Ann-Christin Hedström
Journalist 54 år
-
Martyna Arin Lisowska
Artist 51 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Safaa Razak Azab Alshwehene |
| Förnamn | Safaa Razak Azab |
| Tilltalsnamn | Safaa |
| Efternamn | Alshwehene |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Folkungagatan 10 lgh 1102 |
| Postnummer | 411 02 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Safaa Alshwehene saknar särskild postadress |
Safaa Alshwehenes bostad på Folkungagatan 10
Safaa Razak Azab Alshwehene på Folkungagatan 10 lgh 1102 bor i En hyresrätt på 32 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Folkungagatan 10 lgh 1102 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Safaa Alshwehene
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Safaa.
Safaa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Safaas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Safaa Alshwehene saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Safaa Alshwehene är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Safaa Alshwehene saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!