Amandus Carlenfors 37-årig man Göteborg
Personnummer
19850625-XXXXTelefonlista
Amandus Carlenfors saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Oljekvarnsgatan 10 B lgh 1102414 65 Göteborg Visa fler som bor på denna adress
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Amandus Carlenfors är giftEkonomikollen för Oljekvarnsgatan
På Amandus gata tjänar man i snitt 287 083 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 924 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Amandus gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Amandus Carlenfors
Födelsedag och namnsdag
Amandus
fyller 38 år
tisdag 25:e juni.
Amandus
har namnsdag den
1 aug
,
28 okt
.
Det visste du inte om Amandus
Det finns 12 personer i Göteborg som heter Amandus (2632:e vanligaste) och 300 personer i Sverige (2418:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Amandus i Göteborg är 25 år och i Sverige 39 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Per Simon Amandus Carlenfors |
Förnamn | Per Simon Amandus |
Tilltalsnamn | Amandus |
Efternamn | Carlenfors |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Oljekvarnsgatan 10 B lgh 1102 |
Postnummer | 414 65 |
Postort | Göteborg |
Kommun | (1480) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Amandus Carlenfors saknar särskild postadress |
Registrerat på Oljekvarnsgatan 10 B lgh 1102 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Amandus Carlenfors
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Amandus jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Amandus Carlenfors har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är GS Buss AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-07-06.
Amandus Carlenfors är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Amandus Carlenfors är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Amandus Carlenfors har 30 personkopplingar, varav 19 st är män, 11 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2022
2021
2020
-
-
Bernehed, Björn Thomas Birger
63 år, Västra frölunda -
-
-
2019
-
-
-
-
Bandi, Eva Monika
59 år, Västra frölunda -
Rigemar, Torbjörn Bertil
65 år, Västra frölunda -
-
-
Svensson, Anna-Stina
52 år, Västra frölunda -
-
-
-
Karlholm-Janson, Ewa Ingela
73 år, Västra frölunda -
Nilsson, Bodil Vivi-Ann
71 år, Hisings backa -