Jonathan Mauritz Eide, 23 år, bor i en hyresrätt på adressen Gamla Ceresgatan 7 lgh 1106, 417 57 i Göteborg. Jonathan har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Jonathan bor tillsammans med Edvina Jonsson Lundmark 24 år.

Nästa födelsedag för Jonathan infaller den 24:e augusti (24 år).

Personinformation

Personnummer:
20020824-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Jonathan tjänar?

Kolla Jonathans lön anonymt

Adress

Jonathan Mauritz Eide
Gamla Ceresgatan 7 lgh 1106
417 57 Göteborg
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Gamla Ceresgatan

På Jonathans gata tjänar man i snitt 112 896 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 9 408 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.

På Jonathans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.

I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.

Information om Jonathan Eide

Födelsedag och namnsdag

Jonathan fyller 24 år lördag 24:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Jonathan tjänar?

Kolla Jonathans lön anonymt

Det visste du inte om Jonathan

Det finns 537 personer i Göteborg som heter Jonathan (207:e vanligaste) och 12 054 personer i Sverige (255:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Jonathan i Göteborg är 25 år och i Sverige 23 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Jonathan Mauritz Eide
Förnamn
Jonathan Mauritz
Tilltalsnamn
Jonathan
Efternamn
Eide
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Gamla Ceresgatan 7 lgh 1106
Postnummer
417 57
Postort
Göteborg
Kommun
Göteborgs kommun (1480)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Jonathan Eide saknar särskild postadress.

Jonathan Eides bostad på Gamla Ceresgatan 7Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 59 m²

Jonathan Mauritz Eide på Gamla Ceresgatan 7 lgh 1106 bor i En hyresrätt59 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1106
Gatuadress
Gamla Ceresgatan 7
Postort
Göteborg
Län
Västra Götalands län
Kommun
Göteborgs kommun
Fakta
Boyta
59 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Gamla Ceresgatan 7 lgh 1106 i Göteborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Jonathan Eide

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Jonathan Eide, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Jonathan Eide?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Jonathans jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Jonathan Eide saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Jonathan Eide är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Jonathan Eide saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner