Johan Linus Book, 40 år, bor i en hyresrätt på adressen Glasmästaregatan 15 lgh 1505, 412 62 i Göteborg. Linus har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Linus bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Linus infaller den 10:e april (41 år).

Personinformation

Personnummer:
19860410-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas

Adress

Johan Linus Book
Glasmästaregatan 15 lgh 1505
412 62 Göteborg
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Glasmästaregatan

På Linus gata tjänar man i snitt 312 295 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 025 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.

På Linus gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.

I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.

Information om Linus Book

Födelsedag och namnsdag

Linus fyller 41 år torsdag 10:e april. Linus har namnsdag 26:e november27:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Linus tjänar?

Kolla Linus lön anonymt

Det visste du inte om Linus

Det finns 463 personer i Göteborg som heter Linus (223:e vanligaste) och 12 955 personer i Sverige (245:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Linus i Göteborg är 28 år och i Sverige 26 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Johan Linus Book
Förnamn
Johan Linus
Tilltalsnamn
Linus
Efternamn
Book
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Glasmästaregatan 15 lgh 1505
Postnummer
412 62
Postort
Göteborg
Kommun
Göteborgs kommun (1480)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Linus Book saknar särskild postadress.

Linus Books bostad på Glasmästaregatan 15Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 44 m²

Johan Linus Book på Glasmästaregatan 15 lgh 1505 bor i En hyresrätt44 m². Bostaden i Göteborg ligger i Mölndals kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1505
Gatuadress
Glasmästaregatan 15
Postort
Göteborg
Län
Västra Götalands län
Kommun
Mölndals kommun
Fakta
Boyta
44 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Glasmästaregatan 15 lgh 1505 i Göteborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Linus Book

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Linus Book, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Linus Book?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Linus jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Linus Book saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Linus Book är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Linus Book saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner

Vanliga frågor om Linus Book

Var bor Linus?

Linus Book är folkbokförd på Glasmästaregatan 15 lgh 1505 i Göteborg.

Hur gammal är Linus?

Linus Book är 40 år och är född den 10 april 1986. Han fyller 41 år den 10 april 2027.

Har Linus några bolagsengagemang?

Linus Book har inga bolagsengagemang.

Äger Linus några fordon?

Linus Book har 2 registrerade fordon, bland annat en svart BMW 325i Coupé. Se alla fordon i bilregistret.

Är Linus gift?

Linus Book är ogift.

Vilket telefonnummer har Linus?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Linus Book. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Linus folkbokförd?

Linus Book är folkbokförd i Göteborgs kommun.

Vilket län tillhör Linus?

Linus Book är folkbokförd i Västra Götalands län.