Isac har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Isac Gustav Teodor Svensson, 24 år, bor i en hyresrätt på adressen Geijersgatan 14 lgh 1403, 411 34 i Göteborg. Isac har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Isac bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Isac infaller den 26:e maj (25 år).
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
20010526-XXXXTelefonlista
Isac Svensson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Isac Svensson är ogiftEkonomikollen för Geijersgatan
På Isacs gata tjänar man i snitt 399 761 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 313 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Isacs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Isac Svensson
Födelsedag och namnsdag
Isac
fyller 25 år
lördag 26:e maj.
Isac
har namnsdag
6:e juni,
9:e november.
Det visste du inte om Isac
Det finns 29 personer i Göteborg som heter Isac (1422:e vanligaste) och 861 personer i Sverige (1205:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Isac i Göteborg är 24 år och i Sverige 23 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Elsa Caroline Giertz
Författare 67 år
-
Lars Beischer
Skådespelare 61 år
-
Lars Arne Frölander
Simmare 51 år
-
Michel Torneus
Friidrottare 39 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Isac Gustav Teodor Svensson |
| Förnamn | Isac Gustav Teodor |
| Tilltalsnamn | Isac |
| Efternamn | Svensson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Geijersgatan 14 lgh 1403 |
| Postnummer | 411 34 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Isac Svensson saknar särskild postadress |
Isac Svenssons bostad på Geijersgatan 14
Isac Gustav Teodor Svensson på Geijersgatan 14 lgh 1403 bor i En hyresrätt på 62 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Geijersgatan 14 lgh 1403 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Isac Svensson
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Isac.
Isac har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Isacs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Isac Svensson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är HHGS Handels Capital Management AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Isac Svensson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Isac Svensson har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 34 år.
2025
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!