Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Hans Philip Knut Köhne, 32 år, bor i en bostadsrätt på adressen Monsungatan 55 lgh 1904, 417 68 i Göteborg. Philip har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Philip bor tillsammans med Ilse Köhne 31 år.
Nästa födelsedag för Philip infaller den 24:e februari (33 år).
Personnummer
19930224-XXXXTelefonlista
Philip Köhne saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Philip Köhne är giftEkonomikollen för Monsungatan
På Philips gata tjänar man i snitt 445 920 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 37 160 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Philips gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Philip Köhne
Födelsedag och namnsdag
Philip
fyller 33 år
onsdag 24:e februari.
Philip
har namnsdag
13:e januari,
29:e augusti.
Det visste du inte om Philip
Det finns 461 personer i Göteborg som heter Philip (225:e vanligaste) och 10 186 personer i Sverige (298:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Philip i Göteborg är 28 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Amelia Adamo
Chefredaktör 78 år
-
Stig Werkelin
Författare 64 år
-
Jeanette Köhn
Artist 57 år
-
Peter Magnus Nilsson
Journalist 57 år
-
Peter Settman
Programledare 56 år
-
Magnus Bergkvist
Artist 48 år
-
Frida Öhrn
Artist 46 år
-
Tim Carl Erixon
Ishockeyspelare 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Hans Philip Knut Köhne |
| Förnamn | Hans Philip Knut |
| Tilltalsnamn | Philip |
| Efternamn | Köhne |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Monsungatan 55 lgh 1904 |
| Postnummer | 417 68 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Philip Köhne saknar särskild postadress |
Philip Köhnes bostad på Monsungatan 55
Hans Philip Knut Köhne på Monsungatan 55 lgh 1904 bor i En bostadsrätt på 61 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Monsungatan 55 lgh 1904 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Philip Köhne
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Philips jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Philip Köhne har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Otakt Ekonomisk förening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Philip Köhne är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Philip Köhne har 6 personkopplingar, varav 5 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 28 år.
2025
2024
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!