Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Hamid Robert El Moussaoui, 52 år, bor i en hyresrätt på adressen Kommendörsgatan 39 B lgh 1001, 414 64 i Göteborg. Hamid har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Hamid bor tillsammans med Hassana El Moussaoui 74 år och Aziza Bouhlou 39 år.
Nästa födelsedag för Hamid infaller den 3:e februari (53 år).
Personnummer
19730203-XXXXTelefonlista
Hamid El Moussaoui saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Kommendörsgatan 39 B lgh 1001
414 64 Göteborg
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Hamid El Moussaoui är giftEkonomikollen för Kommendörsgatan
På Hamids gata tjänar man i snitt 347 556 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 963 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Hamids gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Hamid El Moussaoui
Födelsedag och namnsdag
Hamid
fyller 53 år
lördag 3:e februari.
Hamid
har namnsdag
7:e juni.
Det visste du inte om Hamid
Det finns 127 personer i Göteborg som heter Hamid (551:e vanligaste) och 1 800 personer i Sverige (800:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Hamid i Göteborg är 46 år och i Sverige 43 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Per Mikael Axel Eggers
Skådespelare 74 år
-
Isabella Lövin
Politiker 62 år
-
Paolo Roberto
Författare 56 år
-
Dick Last
Fotbollsspelare 56 år
-
Nichlas Falk
Ishockeyspelare 54 år
-
Helena Nizic
Skådespelerska 51 år
-
Sara Elisabeth Grimlund
Producent 50 år
-
Liv Strömquist
Serietecknare 47 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Hamid Robert El Moussaoui |
| Förnamn | Hamid Robert |
| Tilltalsnamn | Hamid |
| Efternamn | El Moussaoui |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Kommendörsgatan 39 B lgh 1001 |
| Postnummer | 414 64 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Hamid El Moussaoui saknar särskild postadress |
Hamid El Moussaouis bostad på Kommendörsgatan 39 B
Hamid Robert El Moussaoui på Kommendörsgatan 39 B lgh 1001 bor i En hyresrätt på 90 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Kommendörsgatan 39 B lgh 1001 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Hamid El Moussaoui
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Hamids jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Hamid El Moussaoui har 8 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Robexim AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Hamid El Moussaoui är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Hamid El Moussaoui äger eller kontrollerar.
Hamid El Moussaouis utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Hamid El Moussaouis sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 350 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Hamid El Moussaoui har 7 personkopplingar, varav 5 st är män, 1 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.
2023
2021
2019
-
-
Niklasson, Claes Marcus
41 år, Västra frölunda
2013
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!