Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Claes Anders Markus Östlund, 59 år, bor i ett småhus på adressen Stockholmsgatan 15, 416 70 i Göteborg. Markus har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Markus bor tillsammans med Åsa Östlund 54 år, Ruben Östlund 51 år och Sina Görtz 45 år.
Nästa födelsedag för Markus infaller den 19:e oktober (60 år).
Personnummer
19661019-XXXXTelefonlista
Markus Östlund saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Markus Östlund är giftEkonomikollen för Stockholmsgatan
På Markus gata tjänar man i snitt 317 458 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 455 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Markus gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Markus Östlund
Födelsedag och namnsdag
Markus
fyller 60 år
onsdag 19:e oktober.
Markus
har namnsdag
25:e april,
30:e november.
Det visste du inte om Markus
Det finns 543 personer i Göteborg som heter Markus (204:e vanligaste) och 15 294 personer i Sverige (221:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Markus i Göteborg är 31 år och i Sverige 32 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Wanja Lundby-Wedin
Politiker 73 år
-
Johan Lindwall
Journalist 54 år
-
Emil Jensen
Artist 51 år
-
Feven Ghebremicael
Artist 50 år
-
Jimmy Nordin
Författare 46 år
-
Anna-Karin Kammerling
Simmare 45 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Claes Anders Markus Östlund |
| Förnamn | Claes Anders Markus |
| Tilltalsnamn | Markus |
| Efternamn | Östlund |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Stockholmsgatan 15 |
| Postnummer | 416 70 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Markus Östlund saknar särskild postadress |
Markus Östlunds bostad på Stockholmsgatan 15
Claes Anders Markus Östlund på Stockholmsgatan 15 bor i Ett småhus på 114 m² + 90 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Göteborg byggdes år 1928 och ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Stockholmsgatan 15 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Markus Östlund
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Markus jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Markus Östlund har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Triangle of Sadness AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Markus Östlund är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 250 000 kr i 1 av de bolag som Markus Östlund äger eller kontrollerar.
Markus Östlunds utdelning var 250 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Markus Östlunds sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 450 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Markus Östlund har 6 personkopplingar, varav 5 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 55 år.
2022
2019
2018
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!