Carl Pontus Rasmussen, 51 år, bor i en hyresrätt på adressen Folkungagatan 7 lgh 1004, 411 02 i Göteborg. Carl har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Carl bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.

Nästa födelsedag för Carl infaller den 8:e oktober (52 år).

Personinformation

Personnummer:
19741008-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Carl tjänar?

Kolla Carls lön anonymt

Adress

Carl Pontus Rasmussen
Folkungagatan 7 lgh 1004
411 02 Göteborg
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Folkungagatan

På Carls gata tjänar man i snitt 323 080 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 923 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.

På Carls gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.

I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.

Information om Carl Rasmussen

Födelsedag och namnsdag

Carl fyller 52 år tisdag 8:e oktober. Carl har namnsdag 20:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Carl tjänar?

Kolla Carls lön anonymt

Det visste du inte om Carl

Det finns 4 626 personer i Göteborg som heter Carl (14:e vanligaste) och 107 373 personer i Sverige (28:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Carl i Göteborg är 36 år och i Sverige 38 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Carl Pontus Rasmussen
Förnamn
Carl Pontus
Tilltalsnamn
Carl
Efternamn
Rasmussen
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Folkungagatan 7 lgh 1004
Postnummer
411 02
Postort
Göteborg
Kommun
Göteborgs kommun (1480)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Carl Rasmussen saknar särskild postadress.

Carl Rasmussens bostad på Folkungagatan 7Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 59 m²

Carl Pontus Rasmussen på Folkungagatan 7 lgh 1004 bor i En hyresrätt59 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1004
Gatuadress
Folkungagatan 7
Postort
Göteborg
Län
Västra Götalands län
Kommun
Göteborgs kommun
Fakta
Boyta
59 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Folkungagatan 7 lgh 1004 i Göteborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Carl Rasmussen

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Carl Rasmussen, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Carl Rasmussen?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Carls jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Carl Rasmussen har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Carl Rasmussen AB.

Bolag
Carl Rasmussen AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Carl Rasmussen är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Carl Rasmussen har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 78 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner