Anna har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Anna Elisabeth Svensson, 50 år, bor i en bostadsrätt på adressen Barnhusgatan 13 lgh 1203, 411 11 i Göteborg. Anna har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Anna bor tillsammans med Oligert Gjika 37 år.
Nästa födelsedag för Anna infaller den 21:a augusti (51 år).
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19750821-XXXXTelefonlista
Anna Svensson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Anna Svensson är ogiftEkonomikollen för Barnhusgatan
På Annas gata tjänar man i snitt 409 900 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 34 158 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Annas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Anna Svensson
Födelsedag och namnsdag
Anna
fyller 51 år
torsdag 21:a augusti.
Anna
har namnsdag
9:e december.
Det visste du inte om Anna
Det finns 10 071 personer i Göteborg som heter Anna (2:a vanligaste) och 298 823 personer i Sverige (2:a vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Anna i Göteborg är 40 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mats-Eric Nilsson
Journalist 70 år
-
Stefan Attefall
Politiker 65 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Anna Elisabeth Svensson |
| Förnamn | Anna Elisabeth |
| Tilltalsnamn | Anna |
| Efternamn | Svensson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Barnhusgatan 13 lgh 1203 |
| Postnummer | 411 11 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Anna Svensson saknar särskild postadress |
Anna Svenssons bostad på Barnhusgatan 13
Anna Elisabeth Svensson på Barnhusgatan 13 lgh 1203 bor i En bostadsrätt på 61 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Barnhusgatan 13 lgh 1203 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Anna Svensson
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Anna.
Anna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Annas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Anna Svensson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Rubik VVS AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Anna Svensson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Anna Svensson har 8 personkopplingar, varav 6 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 60 år.
2025
2023
2022
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!