Khaled har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Khaled Abusagr, 31 år, bor i ett småhus på adressen Idrottsvägen 3, 818 41 i Forsbacka. Khaled har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Khaled bor tillsammans med Mohammed Abusagr 54 år och Lina Abusagr 33 år.
Nästa födelsedag för Khaled infaller den 28:e oktober (32 år).
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19931028-XXXXTelefonlista
Khaled Abusagr saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Khaled Abusagr är ogiftEkonomikollen för Forsbacka
I Forsbacka tjänar man i snitt 306 365 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 530 kr. I Gävle kommun tjänar man i snitt 25 169 kr per månad.
I Forsbacka har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gävle kommun. I Forsbacka har 7,5 % av alla personer en anmärkning.
I Forsbacka finns det 893 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 408 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gävle kommun är 641 126 982 kr.
Information om Khaled Abusagr
Födelsedag och namnsdag
Khaled
fyller 32 år
torsdag 28:e oktober.
Det visste du inte om Khaled
Det finns 1 personer i Forsbacka som heter Khaled (404:e vanligaste) och 1 541 personer i Sverige (868:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Khaled i Forsbacka är 21 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Khaled Abusagr |
| Förnamn | Khaled |
| Tilltalsnamn | Khaled |
| Efternamn | Abusagr |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Idrottsvägen 3 |
| Postnummer | 818 41 |
| Postort | Forsbacka |
| Kommun | Gävle kommun (2180) |
| Län | Gävleborgs län (21) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Khaled Abusagr saknar särskild postadress |
Khaled Abusagrs bostad på Idrottsvägen 3
Khaled Abusagr på Idrottsvägen 3 bor i Ett småhus på 150 m² + 18 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Forsbacka byggdes år 1940 och ligger i Gävle kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Idrottsvägen 3 i Forsbacka
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Khaled Abusagr
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Khaled.
Khaled har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Khaleds jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Khaled Abusagr har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Nord Gum AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Khaled Abusagr är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Khaled Abusagr har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!