Joanna har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Joanna Skowronska-Klentak, 46 år, bor i en hyresrätt på adressen Centralgatan 3 A lgh 1202, 521 51 i Floby. Joanna har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Joanna bor tillsammans med Kacper Skowronski 22 år.
Nästa födelsedag för Joanna infaller den 27:e november (47 år).
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19791127-XXXXTelefonlista
Joanna Skowronska-Klentak saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Joanna Skowronska-Klentak är ogiftEkonomikollen för Centralgatan
På Joannas gata tjänar man i snitt 139 484 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 11 624 kr. I Floby tjänar man i snitt 21 123 kr per månad.
På Joannas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Floby. I Floby har 8,8 % av alla personer en anmärkning.
I Floby finns det 1 808 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 12 439 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Floby är 22 489 802 kr.
Information om Joanna Skowronska-Klentak
Födelsedag och namnsdag
Joanna
fyller 47 år
tisdag 27:e november.
Det visste du inte om Joanna
Det finns 4 096 personer i Sverige som heter Joanna (503:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Joanna i Sverige är 34 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ulf Wiking Elfving
Journalist 83 år
-
Lena Mellin
Journalist 71 år
-
Hans Shimoda
Journalist 62 år
-
Niklas Ekstedt
Kock 47 år
-
Björn Dreijer
Artist 44 år
-
Sanna Nielsen
Artist 41 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Joanna Skowronska-Klentak |
| Förnamn | Joanna |
| Tilltalsnamn | Joanna |
| Efternamn | Skowronska-Klentak |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Centralgatan 3 A lgh 1202 |
| Postnummer | 521 51 |
| Postort | Floby |
| Kommun | Falköpings kommun (1499) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Joanna Skowronska-Klentak saknar särskild postadress |
Joanna Skowronska-Klentaks bostad på Centralgatan 3 A
Joanna Skowronska-Klentak på Centralgatan 3 A lgh 1202 bor i En hyresrätt på 72 m². Bostaden i Floby ligger i Falköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Centralgatan 3 A lgh 1202 i Floby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Joanna Skowronska-Klentak
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Joanna.
Joanna har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Joannas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Joanna Skowronska-Klentak har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Rederiaktiebolaget Bohus Line.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Joanna Skowronska-Klentak är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Joanna Skowronska-Klentak har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 50 år.
2025
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!