Thomas har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Björn Weine Thomas Ledenvik, 70 år, bor i ett småhus på adressen Bergsgatan 29, 642 31 i Flen. Thomas har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Thomas bor tillsammans med Lena Ledenvik 67 år.
Nästa födelsedag för Thomas infaller den 26:e november (71 år).
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19541126-XXXXTelefonlista
Thomas Ledenvik saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Thomas Ledenvik är giftEkonomikollen för Bergsgatan
På Thomas gata tjänar man i snitt 333 857 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 821 kr. I Flen tjänar man i snitt 20 916 kr per månad.
På Thomas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Flen. I Flen har 7,2 % av alla personer en anmärkning.
I Flen finns det 3 319 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 171 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Flen är 50 350 977 kr.
Information om Thomas Ledenvik
Födelsedag och namnsdag
Thomas
fyller 71 år
fredag 26:e november.
Thomas
har namnsdag
18:e juni.
Det visste du inte om Thomas
Det finns 36 personer i Flen som heter Thomas (78:e vanligaste) och 55 760 personer i Sverige (64:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Thomas i Flen är 50 år och i Sverige 46 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Curt Lindström
Förbundskapten 84 år
-
Claes Elfsberg
Journalist 76 år
-
Bengt Robert Rickard Magnusson
Journalist 74 år
-
Bruno Öijer
Författare 73 år
-
Hannes Holm
Manusförfattare 62 år
-
Marcus Öhrn
Artist 51 år
-
Kajsa Mellgren
Programledare 51 år
-
Annika Leone
Journalist 50 år
-
Maria Sveland
Journalist 50 år
-
Nadja Mirmiran
Skådespelerska 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Björn Weine Thomas Ledenvik |
| Förnamn | Björn Weine Thomas |
| Tilltalsnamn | Thomas |
| Efternamn | Ledenvik |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Bergsgatan 29 |
| Postnummer | 642 31 |
| Postort | Flen |
| Kommun | Flens kommun (0482) |
| Län | Södermanlands län (04) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Thomas Ledenvik saknar särskild postadress |
Thomas Ledenviks bostad på Bergsgatan 29
Björn Weine Thomas Ledenvik på Bergsgatan 29 bor i Ett småhus på 133 m² + 32 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Flen byggdes år 1893 och ligger i Flens kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Bergsgatan 29 i Flen
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Thomas Ledenvik
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Thomas.
Thomas har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Thomas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Thomas Ledenvik har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Framtidsbruket AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Thomas Ledenvik är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Thomas Ledenvik har 11 personkopplingar, varav 4 st är män, 7 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2025
2024
2023
2022
2017
2016
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!