Ajmal Muhammad, 50 år, bor i en hyresrätt på adressen Sveagatan 1 lgh 1002, 791 35 i Falun. Ajmal har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Ajmal bor tillsammans med Muhammad Nazir Khan 44 år, Benazir Benazir 35 år, Shahzaib Khalid 30 år och Yahiya Kandathil Purayil 52 år.
Nästa födelsedag för Ajmal infaller den 15:e mars (51 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19760315-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Ajmal tjänar?
Kolla Ajmals lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Sveagatan
På Ajmals gata tjänar man i snitt 384 362 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 32 030 kr. I Falun tjänar man i snitt 26 480 kr per månad.
På Ajmals gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Falun. I Falun har 4,1 % av alla personer en anmärkning.
I Falun finns det 10 008 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 361 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Falun är 173 747 683 kr.
Information om Ajmal Muhammad
Födelsedag och namnsdag
Ajmal fyller 51 år måndag 15:e mars.
Vill du veta vad Ajmal tjänar?
Kolla Ajmals lön anonymtDet visste du inte om Ajmal
Det finns 57 personer i Sverige som heter Ajmal (7549:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Ajmal i Sverige är 32 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Thomas Öberg
Artist 59 år
-
Ibrahim Baylan
Politiker 54 år
-
Josefin Östblom
Simmare 46 år
-
Veronica Maggio
Artist 45 år
-
Herbert Axelsen Munkhammar
Artist 41 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Ajmal Muhammad
- Förnamn
- Ajmal
- Tilltalsnamn
- Ajmal
- Efternamn
- Muhammad
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Sveagatan 1 lgh 1002
- Postnummer
- 791 35
- Postort
- Falun
- Kommun
- Falu kommun (2080)
- Län
- Dalarnas län (20)
Särskild postadress
Ajmal Muhammad saknar särskild postadress.
Ajmal Muhammads bostad på Sveagatan 1
Ajmal Muhammad på Sveagatan 1 lgh 1002 bor i En hyresrätt på 60 m². Bostaden i Falun ligger i Falu kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1002
- Gatuadress
- Sveagatan 1
- Postort
- Falun
- Län
- Dalarnas län
- Kommun
- Falu kommun
- Boyta
- 60 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Månadshyra
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
- Förråd
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sveagatan 1 lgh 1002 i Falun
Personer som bor på adressen
-
Muhammad Nazir Khan
Ålder: 44
-
Benazir Benazir
Ålder: 35
-
Shahzaib Khalid
Ålder: 30
-
Ajmal Muhammad
Ålder: 50
-
Yahiya Kandathil Purayil
Ålder: 52
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Ajmal Muhammad
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Ajmal Muhammad, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Ajmals jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Ajmal Muhammad saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Ajmal Muhammad är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Ajmal Muhammad saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!