Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Hans Carl Caesar Thorell, 41 år, bor på adressen Hultstigen 14, 749 48 i Enköping. Hans Carl Caesar har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Hans Carl Caesar bor tillsammans med Maria Thorell 42 år.
Nästa födelsedag för Hans Carl Caesar infaller den 2:a januari (42 år).
Personnummer
19840102-XXXXTelefonlista
Hans Carl Caesar Thorell saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Hans Carl Caesar Thorell är giftEkonomikollen för Hultstigen
På Hans Carl Caesars gata tjänar man i snitt 432 287 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 36 024 kr. I Enköping tjänar man i snitt 25 076 kr per månad.
På Hans Carl Caesars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Enköping. I Enköping har 5,4 % av alla personer en anmärkning.
I Enköping finns det 13 138 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 189 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Enköping är 265 240 290 kr.
Information om Hans Carl Caesar Thorell
Födelsedag och namnsdag
Hans Carl Caesar
fyller 42 år
måndag 2:a januari.
Hans Carl Caesar
har namnsdag
29:e augusti.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Susanne Eriksson
Artist 62 år
-
Casper Janebrink
Artist 55 år
-
Rossana Dinamarca
Politiker 51 år
-
Nathalie Djurberg
Konstnär 47 år
-
Dajana Lööf
Artist 42 år
-
Sebastian Karlsson
Artist 40 år
-
Sophia Venai
Artist 40 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Hans Carl Caesar Thorell |
| Förnamn | Hans Carl Caesar |
| Tilltalsnamn | Hans Carl Caesar |
| Efternamn | Thorell |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hultstigen 14 |
| Postnummer | 749 48 |
| Postort | Enköping |
| Kommun | Enköpings kommun (0381) |
| Län | Uppsala län (03) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Hans Carl Caesar Thorell saknar särskild postadress |
Hans Carl Caesar Thorells bostad på Hultstigen 14
Vi saknar information om Hans Carl Caesars bostad på Hultstigen 14 i Enköping, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Hultstigen 14?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Hultstigen 14 i Enköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Hans Carl Caesar Thorell
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Hans Carl Caesars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Hans Carl Caesar Thorell har 6 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Sagån Byggnation AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Hans Carl Caesar Thorell är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Hans Carl Caesar Thorell äger eller kontrollerar.
Hans Carl Caesar Thorells utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Hans Carl Caesar Thorells sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 350 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Hans Carl Caesar Thorell har 6 personkopplingar, varav 4 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2022
2016
2012
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!