Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Anders Karl-Gustav Gustafsson, 68 år, bor i ett småhus på adressen Långedalsvägen 6, 471 43 i Dyrön. Anders Karl-Gustav har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 0304-67 74 30.
Anders Karl-Gustav bor tillsammans med Gunnel Gustafsson 61 år.
Nästa födelsedag för Anders Karl-Gustav infaller den 27:e april (69 år).
Personnummer
19570427-XXXXTelefonlista
Anders Karl-Gustav har 1 st telefonnummer.Visa alla telefonnummer
(inklusive operatör)
Fordonsinnehav
Civilstatus
Anders Karl-Gustav Gustafsson är giftEkonomikollen för Dyrön
I Dyrön tjänar man i snitt 315 032 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 253 kr. I Tjörns kommun tjänar man i snitt 28 298 kr per månad.
I Dyrön har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Tjörns kommun. I Dyrön har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Dyrön finns det 33 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 344 257 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Tjörns kommun är 618 258 437 kr.
Information om Anders Karl-Gustav Gustafsson
Födelsedag och namnsdag
Anders Karl-Gustav
fyller 69 år
lördag 27:e april.
Anders Karl-Gustav
har namnsdag
28:e januari,
6:e juni,
30:e november.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Ingabritt Millberg
Skådespelerska 76 år
-
Per Holknekt
Dokusåpadeltagare 65 år
-
Ulf Hallstensson
Förbundskapten 60 år
-
Liselott Wenglén
Artist 54 år
-
Elina Thorsell
Artist 34 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Anders Karl-Gustav Gustafsson |
Förnamn | Anders Karl-Gustav |
Tilltalsnamn | Anders Karl-Gustav |
Efternamn | Gustafsson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Långedalsvägen 6 |
Postnummer | 471 43 |
Postort | Dyrön |
Kommun | Tjörns kommun (1419) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Anders Karl-Gustav Gustafsson saknar särskild postadress |
Anders Karl-Gustav Gustafssons bostad på Långedalsvägen 6
Anders Karl-Gustav Gustafsson på Långedalsvägen 6 bor i Ett småhus på 157 m² + 23 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Dyrön byggdes år 1984 och ligger i Tjörns kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Långedalsvägen 6 i Dyrön
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Anders Karl-Gustav Gustafsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Anders Karl-Gustav Gustafsson
Anders Karl-Gustavs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Anders Karl-Gustav Gustafsson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är PFG Hamn AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Anders Karl-Gustav Gustafsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Anders Karl-Gustav Gustafsson har 9 personkopplingar, varav 8 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 55 år.
2025
2018
2015
2008
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!