Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Hans Bertil Wahlström, 82 år, bor på adressen Stenbocksvägen 7 lgh 1002, 182 62 i Djursholm. Bertil har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Bertil bor tillsammans med Kristina Wahlström 80 år.
Nästa födelsedag för Bertil infaller den 19:e september (83 år).
Personnummer
19430919-XXXXTelefonlista
Bertil Wahlström saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Bertil Wahlström är giftEkonomikollen för Stenbocksvägen
På Bertils gata tjänar man i snitt 966 905 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 80 575 kr. I Djursholm tjänar man i snitt 54 750 kr per månad.
På Bertils gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Djursholm. I Djursholm har 3,4 % av alla personer en anmärkning.
I Djursholm finns det 772 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 43 346 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Djursholm är 33 462 915 kr.
Information om Bertil Wahlström
Födelsedag och namnsdag
Bertil
fyller 83 år
söndag 19:e september.
Bertil
har namnsdag
11:e juni,
29:e augusti.
Det visste du inte om Bertil
Det finns 41 personer i Djursholm som heter Bertil (79:e vanligaste) och 60 991 personer i Sverige (54:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Bertil i Djursholm är 61 år och i Sverige 62 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Pierre Dahlberg
Programledare 63 år
-
Patrik Arve
Musiker 60 år
-
Sara Kadefors
Journalist 60 år
-
Anton Körberg
Artist 48 år
-
Josef Fares
Skådespelare 48 år
-
Mikael Tellqvist
Ishockeyspelare 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Hans Bertil Wahlström |
| Förnamn | Hans Bertil |
| Tilltalsnamn | Bertil |
| Efternamn | Wahlström |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Stenbocksvägen 7 lgh 1002 |
| Postnummer | 182 62 |
| Postort | Djursholm |
| Kommun | Danderyds kommun (0162) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Bertil Wahlström saknar särskild postadress |
Bertil Wahlströms bostad på Stenbocksvägen 7 lgh 1002
Vi saknar information om Bertils bostad på Stenbocksvägen 7 lgh 1002 i Djursholm, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Stenbocksvägen 7 lgh 1002?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Stenbocksvägen 7 lgh 1002 i Djursholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Bertil Wahlström
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Bertils jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Bertil Wahlström har 11 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Grimma Förvaltning AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Bertil Wahlström är verklig huvudman eller företrädare för 9 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 7 560 000 kr i 2 av de bolag som Bertil Wahlström äger eller kontrollerar.
Bertil Wahlströms utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 3 855 600 kr och som mest 5 670 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024 ‐ 2025 har Bertil Wahlströms sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 5 026 050 kr och 7 391 250 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Bertil Wahlström har 14 personkopplingar, varav 9 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 64 år.
2025
2024
2019
2018
2017
2014
2013
2011
2007
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!