Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Franz Håkan Knutsson, 78 år, bor i ett småhus på adressen Tulevägen 3, 182 63 i Djursholm. Håkan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Håkan bor tillsammans med Stephanie Knutsson Bulgurlu 44 år.
Nästa födelsedag för Håkan infaller den 10:e januari (79 år).
Personnummer
19470110-XXXXTelefonlista
Håkan Knutsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Håkan Knutsson är ogiftEkonomikollen för Tulevägen
På Håkans gata tjänar man i snitt 956 386 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 79 699 kr. I Djursholm tjänar man i snitt 54 750 kr per månad.
På Håkans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Djursholm. I Djursholm har 3,4 % av alla personer en anmärkning.
I Djursholm finns det 772 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 43 346 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Djursholm är 33 462 915 kr.
Information om Håkan Knutsson
Födelsedag och namnsdag
Håkan
fyller 79 år
fredag 10:e januari.
Håkan
har namnsdag
14:e juni.
Det visste du inte om Håkan
Det finns 34 personer i Djursholm som heter Håkan (94:e vanligaste) och 51 708 personer i Sverige (71:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Håkan i Djursholm är 55 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Magnus Krepper
Artist 58 år
-
Robert Åke Nilsson
Ishockeyspelare 40 år
-
Anton Abele
Politiker 33 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Franz Håkan Knutsson |
| Förnamn | Franz Håkan |
| Tilltalsnamn | Håkan |
| Efternamn | Knutsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Tulevägen 3 |
| Postnummer | 182 63 |
| Postort | Djursholm |
| Kommun | Danderyds kommun (0162) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Håkan Knutsson saknar särskild postadress |
Håkan Knutssons bostad på Tulevägen 3
Franz Håkan Knutsson på Tulevägen 3 bor i Ett småhus på 328 m² + 156 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Djursholm byggdes år 1909 och ligger i Danderyds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Tulevägen 3 i Djursholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Håkan Knutsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Håkans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Håkan Knutsson har 36 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Autoexperten Detaljist i Sverige AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Håkan Knutsson är verklig huvudman eller företrädare för 66 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 32 049 000 kr i 11 av de bolag som Håkan Knutsson äger eller kontrollerar.
Håkan Knutssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 27 251 820 kr och som mest 29 885 700 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Håkan Knutssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 93 571 780 kr och 105 597 730 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Håkan Knutsson har 35 personkopplingar, varav 28 st är män, 6 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.
2025
-
-
-
-
-
Thorling, Magnus Ivar
55 år, Vallentuna -
-
-
-
-
-
-
-
Krpuljevic Segenmark, S Henrietta
48 år
2024
2023
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!