Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Karl Heinz Anders Christensson Chibba, 58 år, bor i ett småhus på adressen Pilvägen 1, 182 39 i Danderyd. Karl Heinz Anders har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Karl Heinz Anders bor tillsammans med Anna Chibba 54 år, Stella Chibba 21 år och Hugo Chibba 18 år.
Nästa födelsedag för Karl Heinz Anders infaller den 17:e juni (59 år).
Personnummer
19670617-XXXXTelefonlista
Karl Heinz Anders Christensson Chibba saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Karl Heinz Anders Christensson Chibba är giftEkonomikollen för Danderyd
I Danderyd tjänar man i snitt 488 947 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 40 746 kr. I Danderyds kommun tjänar man i snitt 47 970 kr per månad.
I Danderyd har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Danderyds kommun. I Danderyd har 2,1 % av alla personer en anmärkning.
I Danderyd finns det 969 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 27 892 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Danderyds kommun är 116 816 172 kr.
Information om Karl Heinz Anders Christensson Chibba
Födelsedag och namnsdag
Karl Heinz Anders
fyller 59 år
lördag 17:e juni.
Karl Heinz Anders
har namnsdag
28:e januari,
30:e november.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Kerstin Wedin
Skådespelerska 74 år
-
Anders Ygeman
Politiker 55 år
-
Johanna Henrika Koljonen Pedersen
Författare 47 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Karl Heinz Anders Christensson Chibba |
| Förnamn | Karl Heinz Anders |
| Tilltalsnamn | Karl Heinz Anders |
| Efternamn | Christensson Chibba |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Pilvägen 1 |
| Postnummer | 182 39 |
| Postort | Danderyd |
| Kommun | Danderyds kommun (0162) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Karl Heinz Anders Christensson Chibba saknar särskild postadress |
Karl Heinz Anders Christensson Chibbas bostad på Pilvägen 1
Karl Heinz Anders Christensson Chibba på Pilvägen 1 bor i Ett småhus på 175 m² + 80 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Danderyd byggdes år 1929 och ligger i Danderyds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Pilvägen 1 i Danderyd
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Karl Heinz Anders Christensson Chibba
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Karl Heinz Anders jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Karl Heinz Anders Christensson Chibba har 8 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Anopi Invest Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Karl Heinz Anders Christensson Chibba är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 210 000 kr i 1 av de bolag som Karl Heinz Anders Christensson Chibba äger eller kontrollerar.
Karl Heinz Anders Christensson Chibbas utdelning var 210 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023–2024 har Karl Heinz Anders Christensson Chibbas sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 414 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Karl Heinz Anders Christensson Chibba har 3 personkopplingar, varav 0 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 64 år.
2023
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!